Vymrdat a chránit

Erotické povídky a vtipy

Vymrdat a chránit

Napsala Simona

 

Jaká profese nebo koníček vám milé ženy u muže připadají sexy? Není velkým překvapením, že policejní uniforma v kombinaci s opáleným vypracovaným tělem z práce na zahradě bývá nejčastější varianta. V tomhle ohledu rozhodně nevybočuji, a mým velkým snem bylo nechat se pořádně vymrdat policajtem, pro ten pocit jeho nadvlády nade mnou. A co kdybych poznala muže, který se s nekonečnou energií stará o to, aby doma všechno fungovalo a k tomu chodil na tenis a basket udržovat kondici?

Tady už chybí jen péro jak dělo a moje kunda by mi nedala spát. A taky že mi spát nedá. Protože se mi splnilo tohle všechno najednou. A tenhle neskutečně přitažlivý a laskavý chlap mi věnoval svoje srdce výměnou za místo v tom mém. Nikdy nezapomenu na náš start. Na to, jak jsem se pousmála, když na moji otázku k povolání reagoval náznakem „chránič – zlej policajt“. Už v tenhle moment se mi v hlavě rýsovala představa, kterou dovedl k dokonalosti právě on tím, že jí dal formu a text, styl jakým popisoval jednotlivé kroky jasně potvrdily, že je skutečným strážcem zákona.

Z práce natrénované prohledávání podezřelých osob jsme pak využili při předem domluvené návštěvě u mě doma. Bylo pondělí, samo o sobě den nenáviděný většinou národa prostě proto, že JE. Venku bylo dusno jak před blížící se letní bouřkou, tak jsem prozřetelně zavřela všechna okna kvůli případnému větru a šla si přečíst SMS, co mi zrovna zapípala na mobilu.

„Pozor, přichází velitel!“

Mým aktuálním úkolem bylo nechat dveře pootevřené, aby scéna nebyla přehnaně věrná a on je nemusel vykopnout. Příjemně nervózní jsem poslouchala zvuky z chodby a blížící se hlučné kroky v pracovních botech po schodech mi rozbušily srdce. Stála jsem na konci předsíně, když se dveře zprudka rozrazily a přede mnou stál můj splněný sen. 183 cm vysoký ramenatý policajt v černé kombinéze, za pasem obušek a služební zbraň, z druhé strany visela pouta a pepřový sprej.

Přišel až ke mně a otočil mě směrem ke zdi. Ruce mi rozkázal položit roztažené na stěnu a nohy od sebe. Měla jsem husí kůži a poslušně plnila jeho pokyny. Prsty mi projel vlasy, kontrola na skrytou zbraň. Párkrát mě při tom za ně silněji zatáhl a to mě neskutečně vzrušilo. Tohle je ten chlap, na kterého jsem čekala. Tohle je ten samec, o kterém celý život sním.

Jeho dlaně mezitím míří pořádně prohmatat moje záda a přes žebra se dostávají až na prsa. Teď už se ale neudržím a bez ohledu na svoji „roli“ vyjeknu slastí. Kontrola podezřelé ale pokračuje. Ruce mého velitele se sunou po zadku, jedna z nich projede mezi půlkami až vpřed a i přes silnou vrstvu džínoviny cítím, jak jeho dominantní tlak ruky překonal napnutí riflí a dotkl se vnějších pysků.

Prohlídka vzad končí důkladným prohmatáním celých nohou a rozkazem: „Otočit a ruce nahoru!!“

Vidím v jeho tváři, jak si svoji nadvládu užívá a rázným hlasem mi přikazuje vypláznout jazyk. Dvěma prsty prohmatává pusu, kde může být ukrytá žiletka. Pak oběma rukama projíždí límec mé košile a přitom mě chytne za zátylek trochu důrazněji, připomíná mi, že on je tu ten silnější. Pokračuje promačkáním prsou, žeber a břicha a dává rozkaz „svléknout do naha“. Během pár sekund si zase stojíme tváří v tvář, ale rozhodně si nejsme rovni.

„Máte u sebe nějaké zakázané látky nebo zbraně?“

Na odpověď ani nečeká a dvěma prsty vraženými do kundy si mě nabodl jako kus masa. Druhou ruku mi dal přes pusu, aby utlumil můj výkřik. Znovu si mě otočil čelem ke zdi a se spoutanýma rukama za zády mě odvádí do ložnice. V nařízeném pokleku nedočkavě sleduji, jak si rozepíná kalhoty a vytahuje velký péro tvrdý jako kámen. Chytá mě silou za vlasy a péro mi vráží až do krku. Moje kunda se tetelí blahem, chci splnit cokoliv, co si můj velitel usmyslí. Jeho ocas mi teď jezdí v hrdle a konečně je slyšet jeho vzdychání. Říká mi, že jsem jeho děvka a že mi vymrdá všechny díry.

Přiráží ocasem do mojí pusy, jako by ji šukal, to miluju. Po pár minutách mě chytá za ramena, abych mohla vstát z pokleku a odhazuje mě na postel. Nemůžu nic dělat, ruce mám spoutané a mezi roztaženýma nohama mám svůj splněný sen. Bez váhání hned zasouvá péro do kundy až nadoraz a tvrdě. Jednou rukou mě drží pevně za vlasy, druhou mi drtí bradavku. A mrdá mě tak tvrdě, až to bolí. Hlava mi lítá sem a tam, nechci se vůbec kontrolovat.

Přiráží ocas až po kořen a mě tahle bolest nekontrolovatelně vzrušuje. Cítím, jak mi v ní jezdí celou délkou, je to fantazie. Je to 1000x úžasnější, než jsem si kdy představovala. Netrvá to víc než několik desítek vteřin a první mokrý orgasmus přichází. Jak i on cítí, že po něm stříkám, kleká si, chytá mě pevně za stehna a šukání je teď ještě tvrdší a sprostější. Připomíná mi, že musím splnit všechny rozkazy jako poslušná děvka a taky chválí, že kontrola kundy probíhá přesně podle jeho představ.

Jak zespodu naráží na G bod, nemůžu se udržet a zase po něm stříkám. Nestačím s dechem a chycení pod krkem s tvrdým bušením přivozuje už třetí kropení. Vytahuje péro ven a dva prsty jako by opakovaly prohlídku kundy. Mokré je vytahuje ven a dává mi ochutnat vlastní nektar.

Se slovy „teď teprve zažiješ bolest, děvko“ mě obrací na břicho. Plivanec rozmaže okolo análku a v momentě se i zadek dočkává důkladné prohlídky. I tady ale okamžitě přidává na tempu a tvrdosti, chytá mě za spoutané ruce a pleská po zadku. Tohle je to, co vím, že ho dovede na vrchol, tak zadek dorážím ještě víc na jeho ocas a prosím ho o vycákání.

„Nahlas!!“

Ještě hlasitěji prosím, aby mi vystříkal zadek a dočkávám se své odměny. S hlasitým křikem se oběma rukama chytl za moji rozmrdanou prdel, to aby při orgasmu neztratil rovnováhu a ocas zůstal uvnitř. Cítím cukání péra v análku a koule pleskající o kundu. Ještě několik silných výdechů a plynule se pokládá tělem na mě. Teď už je něha na místě, jeho polibky na mém zátylku jsou prostě božské.

Oba se teď smějeme jako sluníčka, celí mokří se snažíme dostat tep i dech zpět do normálu. Nemůžu pořád uvěřit tomu, že to nebyl sen. A tomu, že tuhle uniformu má ve skříni u ostatních pracovních věcí právě ten, s kým chci strávit zbytek života. Vymrdal mě opravdovej polda. Z toho teda tuplem neusnu.

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Simona
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.