Výtah

18.03.2021 - 08:49
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 1699x
Stála tam usmívající se blondýnka s očima sklopenýma do svého dotykového miláčka.

V průběhu promrhávání svého volného času na Youtube mi cvrnkla na mobilu notifikace, že mám ve výdejním místě přes pár ulic k vyzvednutí balíček s novou masturbační vagínou. Nadšený, a v ten moment i nadržený, jsem sebral mobil, obul kecky a vyběhl z bytu, zamknul jsem a přivolal výtah.


Zatímco jsem u něj přešlapoval a koukal na displej ukazujíc, v jakém patře se zrovna zasekl, přemýšlel jsem, že bych byl dole rychleji pěšky. Přesně ve chvíli, kdy jsem se začal otáčet, se rozjel směrem dolů. No konečně. Zastavil u mě v osmém patře a otevřely se dveře.

Stála tam usmívající se blondýnka s očima sklopenýma do svého dotykového miláčka. Pozdravili jsme se, já přistoupil a stoupnul si vedle ní. Dveře se zavřely a výtah se rozjel směrem dolů. Kabinou se linula příjemná vůně jejího parfému. Mezi čtvrtým a třetím patrem se výtah zprudka zastavil.

Na zlomek vteřiny zhasla i světla, vzápětí se opět rozsvítila. S dívkou jsme se na sebe zmateně koukli. Ona stála u ovládacího panelu, a tak znovu navolila přízemí. Nic se nedělo. Tlačítko stiskla ještě několikrát. Poté začala volit i další patra a tlačítko na otevření dveří, výtah se však do pohybu nedal.

Své oči obrátila ke mně, očima mě jako by prosila o pomoc. Též jsem pomačkal několik tlačítek, na displeji neustále svítila číslovka 4 a nic se nedělo.

„Třeba jen bylo nějaké podpětí v síti, zkusme počkat,“ zkusil jsem dělat chytrého. Já stál klidně v protějším koutu výtahu, zatímco slečna s evidentní nervozitou vydržela sotva půl minuty a znovu se pustila do zběsilého mačkání.

Docela logicky přišlo na řadu i ono dosud nestisknuté a věřím, že obecně ne moc používané tlačítko zvonečku. Zvonila, ale moc platné to asi nebylo, nikdo se neozýval. Vždyť já sám bych nevěděl, jak někomu uvězněnému v kabině výtahu pomoci.

Tlačítko podržela déle a místnůstkou se rozezněl zvuk vytáčení telefonu. O malou chvíli později jsme už slyšeli:

„Dobrý den, tísňová linka výtahy Eza, jak vám mohu pomoci?“ Dívka s nadějí v hlase začala reagovat:

„Dobrý den, já jsem tady uvízla ve výtahu a nic nefunguje.“

Paní operátorka položila ještě několik doprovodných dotazů, ověřila si adresu, a zda jsme v pořádku a slíbila, že někoho pošle, jen to bude až dvě hodinky trvat. Pak se kabinou rozeznělo ticho. Holčina se opřela o stěnu a opět se zahleděla do svitu displeje svého mobilu.

Já si smutně rozsvítil ten svůj a povzdechl si nad posledními deseti procenty baterky.

„Páni, dvě hodiny“, prošlo mi hlavou.

Mobil jsem schoval do kapsy, taky se opřel o zeď a koukal do zavřených dveří. Hlavu jsem otočil na slečnu, byla ale zabraná psaním nějaké zprávy a nevypadala, že by se mnou chtěla nějak komunikovat, tak jsem mlčky zíral na béžové dveře.

Uběhla asi čtvrt hodina. Holčina měla letní šaty s výstřihem. Docela krátké. Stál jsem vedle ní, ale neviděl na ni. V hlavě jsem přestal myslet na honítko, jen asi několik set metrů ode mě a jaké to s ním bude, a do mých myšlenek se dostala ona slečna.

Občas jsem se na ni po očku kouknul, ale bylo mi hloupé na ni vyloženě zírat. Díky hlubokému výstřihu a docela bujnému poprsí jsem jí jednu kozenku zboku viděl. Vzbudil se mi. Slečnu už to stání asi nebavilo. Ohlédla se za sebe, stěna kabiny byla špinavá od podrážek bot.


Kráska ve výtahu


Čapnula si a opřela se o vedlejší stěnu vedle ovládacího panelu. Oči mi šmejdily, bylo to strašné. Zpočátku měla kolínka pěkně u sebe, sukně se jí ale vyhrnula a já viděl větší část stehna, než je obvyklé. V kalhotách se začal nekompromisně přímit.

Pro lepší pohled jsem se zapřel v rohu kabiny a můj pohled do země čím dál častěji ujížděl mezi nohy půvabné spolucestující. Ta věnovala pozornost výhradně svému telefonu. Kolínka se jí začala rozjíždět od sebe, já bohužel neměl přímý výhled, a tak jsem viděl jen část jejích stehen.

Milimetr po milimetru jsem se sunul na stěnu u blonďaté sousedky, abych zahlédl její klín. Její kolínka se podobnou pozvolnou rychlostí vzdalovala od sebe. Bylo to napínavější než Ulice. Z černé barvy v jejím zastíněném rozkroku se začala klubat barvička červená.

Ještě nikdy mi dívčí kalhotky nepřivodily takovou radost a takové zklamání zároveň. Šatičky pozvolna ukazovaly čím dál více krásy, kolínka spolupracovala podobně. Mně téměř kapaly sliny z úst. Pohled slečny sklouzl z jejího mobilu na mě.

Jen tak nepatrně pozvedla svá kukadla, snad mezi zprávami, na mě. Můj upřený pohled a dost možná i blažený výraz byl vše říkající. Byl to trapas jako hrom. Jako by otráveně se posunula do koutu kabiny, kolínka namířila do protějšího kouta a nazvedla si šaty.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

A aby toho nebylo málo, chvíli na to se opět postavila. Nebyla však jediná, kdo stál. Já se styděl jako nikdy před tím. Připadal jsem si jako trapný puberťák, panic a honič. Co si o mně teď asi myslí?

Uklidňoval jsem se, že je to všechno jen náhoda, že mě neviděla, že vstala jen proto, že jí už dřepění bylo nepohodlné. Moc dobře jsem ale znal pravdu.

Vejral jsem do země výtahu a asi se i červenal. Její gelové nehty doteď ťukající do mobilu se uklidnily. Vzpřímil jsem zrak, ale neodvážil se podívat jejím směrem. Až když bylo ticho moc dlouhé, opatrně jsem nakouknul. Tentokrát ona koukala na mě. Přesněji na něj. Čučela mi na bouli v kraťasech.

Dal jsem si tam ruku a trošku se pootočil, snad abych zmírnil trapnost celé situace. Střetli jsme se pohledy. Usmála se a opět začala něco vyťukávat. Můj zrak opět padl na špinavou podlahu.

„Už by nás mohli zachránit, že?“ přerušila nekonečné ticho dívka zachraptěným hlasem, jak celou dobu mlčela.

„No to mohli,“ odpověděl jsem.

„Už jsme tu přes hodinu,“ pokračovala.

„No to už asi jsme,“ opět jsem řekl něco velmi inteligentního.

Zase byl klid. Přemýšlel jsem, že je řada na mně, že bych asi měl něco říct, nějak reagovat, pokračovat v konverzaci, když už dala najevo, že chce mluvit. Nebo nedala nic najevo? Ach ty ženy, a to jejich naznačování, kdo se v nich má vyznat? Uplynula nepsaná lhůta pro navázání konverzace. Prohrál jsem.

Pokud něco řeknu, už to bude stejně trapné, jako bych to řekl před ní. Ale to, že ona promluvila trapné nebylo, spíš naopak. Mám tedy mluvit? Jasně že mám! Ale co říct? Co ji zajímá? Co říct vtipného? Po mnoha a mnoha dalších otázkách v mé hlavě udělala opět ona první krok a řekla:

„Jak já bych kouřila.“

Tato v běžné mluvě nevinná věta mi v hlavě udělala ještě větší chaos. Dvojsmysl se víc, než nabízel. Opět jsem reagoval co nejpotupněji, konkrétně povzdechnutím:

„Hmm.“ „Kouříte?“ zeptala se mě.

Já si stále nebyl jistý, které kouření myslí. Nebo byl jsem si jistý, ale chtěl jsem to druhé, to vzrušující, vždyť víte.

„Ne, nekouřím,“ odpovím a vlastně tím zruším možnost pokračovat v konverzaci.

Tedy spíš si to myslím. Holka už asi všem kamarádkám napsala, že je ve výtahu, všechny ji politovaly, a tak jsem zbyl já.

„To já začala kouřit ještě na základce a už mi to zůstalo. Pamatuji si na první cigaretu, to jsem byla za školou…,“ mluvila a vyprávěla dalších asi deset minut.

Já jen přikyvoval jako panáček na palubní desce auta na D1. Když mi prozradila všechny své zážitky z kouření, začala tahat informace ze mě:

„A vy jste nikdy nekouřil?“

„Jako zkusil jsem to s kamarády, ale nikdy jsem nezačal,“ odpovídám oproti ní spíše stručněji.

„Aha, tak to jste dobrý. Já začala ve třídě jako první. A trávu jste zkusil?“ zeptala se mě na můj vkus docela odvážně.

Ne, vy?“ zajímalo mě.

„Já jo, jednou na fesťáku…,“ začala a spustila další sáhodlouhý monolog.

Pak mě zaskočila nečekanou nabídkou:

„A když už jsme tady tak spolu, nemohli bychom si tykat? Já jsem Vendula.“

Nabídku, která se neodmítá, jsem přijal, též jí podal ruku a představil se:

„Jasně, já jsem Tomáš.“

„Těší mě,“ řekla Vendy a dala mi pusu. Svět se se mnou zatočil.

„A co tak děláš ve volném čase?“ zajímalo Vendulku.

„Hele nic moc, koukám na telku, hraji hry.“


Sex ve výtahu


Chtěl jsem se zeptat na její koníčky, ona však zneužila mé odmlky a vstřelila mi:

„A koukáš holkám pod sukně, co?“

Takže mě viděla. Zasmála se tomu.

„Né, to né,“ koktal jsem.

„Ale v pohodě, nejsi ani první, ani poslední. Já vždy říkám, že když to kluk nemá doma, ať se podívá,“ řekla.

Tak takový přístup bych si dal líbit u všech holek.

„No já doma nemám nikoho,“ přiznal jsem se.

„Myslela jsem si to, když…,“ začala, ale zarazila se s pohledem na mou novou bouli tam dole. Následovalo opět trapné ticho, ze všech těch tich nejspíš nejtrapnější.

„No a kam máš namířeno?“ zajímalo Vendulu.

To už jsem začal tušit, že bude zase ostuda, a tak jsem zatím ještě bez potíží přiznal:

„Do Zásilkovny, jen tady přes ulici.“

„A co ti došlo?“ ptala se ta zvědavá dívka.

A teď babo raď. Mohl jsem lhát, přiznat to nebo neodpovědět. Poměrně dlouhé mlčení přerušila další větou v hlase svým způsobem zklamaně pronesenou:

„Jako nemusíš odpovídat.“

„To já jen nevím, jestli je vhodné odpovědět,“ řekl jsem pobaveně.

Nahodila nechápavý výraz.

„Masturbační vagína,“ šeptnul jsem.

Usmála se a ztichla.

„Tak už chápu to tvé vzrušení,“ dodala.

„To není z toho,“ pomyslel jsem si.

Následujících asi pět minut jsme nemluvili. Ona mi koukala na poklopec a já jí do výstřihu. Rádoby nenápadně, ale oba spokojení. Samozřejmě jsme se mnohokrát přistihli.

„Baví tě to?“ ptám se jí, když se opět setkáme pohledy.

„To ne, já jen obdivuji, že ti stojí už přes hodinu,“ řekla s obdivem.

„Když ty mě pořád vzrušuješ,“ řeknu a lišácky se usměji.

„Já? Vždyť já nic nedělám,“ odpoví velmi pobaveně.

„Koukáš na něj a to stačí,“ říkám.

„Aspoň vidíš, jaké to je,“ řekla Vendy.

„Příjemné,“ uvědomím si. Zasměje se a tiše zopakuje:

„Příjemné.“

„Já ti ho klidně ukážu, jestli chceš,“ naberu kuráž a řeknu to nahlas.

„Tak ukaž,“ pokrčí rameny. Ptám se sám sebe, jestli ho chce vidět, je jí to jedno nebo mě jen zkouší, zda opravdu sundám kalhoty.

„Opravdu?“ ujistím se.

„Jasně,“ řekne bez váhání.

Rozepnu kalhoty a spustím je ke kotníkům.

„Hmm, hezký,“ pronese a strašně mě tím potěší.

Svůdně ke mně přijde a nespustí ho z očí. Až je v mé bezprostřední blízkosti, podívá se mi do očí a pohladí mě ve vlasech. Bez jakýchkoliv dalších řečí si čapne, přetáhne předkožku, čímž ho jakoby nastartuje a lesklý žalud olízne.


Kuřba ve výtahu


Našpulí pusinku a po doteku jejích rtíků o špičku žaludu ho do sebe nasaje. Rty pevně drží tvar a příjemně svírají ptáka. Kopírují ho. Po teploučkém holém žaludu mi ve své pusince krouží jazýčkem jako by byla malá holčička s lízátkem v pusince. Je to už ale velká holka s lízátkem pro velké hravé holky.

A zřejmě zkušená. Hlavou doputuje až k mým koulím a jde zpátky. Špička ptáka neopustila její ústa. Jazykem se nezastavila ani na chviličku. Poctivě se mnou udržuje oční kontakt. Nevím, jak se mám tvářit, stejně se nedokážu ovládat. Chlupy na těle mi vzrušením stály.

Vendy zahájila rodeo. Rukou si pohrávala s vejci, jazykem dělala bravurně vše ostatní. Největší štěstí dne bylo uvíznout ve výtahu, kdo by to byl řekl. Modlil jsem se, ať opravář nikdy nepřijde. Jakožto věčně nadržený nezadaný klučík se už snažím jen o to jedno, neudělat se.

Přeci jen mě kouří pouhých patnáct vteřin a já už myšlenkami musím myslet na to nejhorší, co mě napadne, jen oddálit výstřik. Bohužel v tuto chvíli mi přijde sexy i kravská kobliha. Se zavřenýma očima se snažím si představit, že mě kouří třeba vlastní babička.

Moc dobře však vím, že jde o nejhezčí holku, jakou jsem kdy viděl a že své smysly neošálím. Vendy přejde z divoké kuřby opět na něhu. Ptáka drží pevně v ruce a jazýčkem krouží kolem žaludu. Ne, už to nejde vydržet. Trhne ve mně jednou, pak podruhé a potřetí už jde dávka ze mě.

Šikovná Vendulka mi ho ještě před ejakulací stihne sevřít našpulenou pusinkou tak těsně, že nic nevyteče. Slízne, spolkne, usměje se a hraje si s ním dál. Je slyšet tlukot na dveře a ozve se mužský hlas:

„Jste tam v pořádku?“

Vendy si ho vytáhne z pusy, řekne:

„V nejlepším,“ a pokračuje v kouření.

Do té doby jsem netušil, jak mě adrenalin vzrušuje.

„Už stačí,“ šeptám na ni a tlačím jí hlavu dál od mé chlouby.

Zároveň chci, aby pokračovala. Přijde jí to směšné.

„Snad se nebojíš,“ řekne a chichotá se u toho jako puboška málem načapaná mámou.

Nakonec toho nechá a stoupne si. Já si zvednu kalhoty a zapnu je. Dveře od kabiny se otevřou. Spodní dvě třetiny dveří je zeď, jen v horní třetině leží chlapík na zemi a nabízí pomocnou ruku, tou dírou se musíme protáhnout. Vyměníme si pohledy s Vendy, kdo půjde první.

Spojím ruce a udělám jí stupátko. Vysadím ji a pan opravář ji začne vytahovat. Při pohledu pod její sukni na její půvabnou postavu a perfektně padnoucí kalhotky kopírující její dokonalou prdelku mi znovu ztvrdne.

Dokonce opraváři závidím to. když ji při vytahování chytne mezi nohami a dotkne se jejího zadečku.


Sexy opravář


Zásilku jsem si samozřejmě vyzvedl, ale hned nevyzkoušel, jak bylo v plánu původně. Vendulku jsem bohužel od té doby nepotkal.

Nevím, možná se už bojí jezdit výtahem, ale to by byla přeci škoda. Myslím, že se to líbilo i jí. V každém případě pro mě jízda výtahem už není jen jízda výtahem, je to něco víc, je to adrenalin, vzrušení, doufání a v neposlední řadě nezapomenutelná vzpomínka na nejkrásnější čekání v životě.

 


Mohlo by tě zajímat:

Rychlovka za běhu

Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?

Nečekané pozvání

Obyčejný chlap

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Večírek pro snoby

19.10.2021 - 07:00

Jsem nadržená a připravená splnit každé tvoje perverzní přání. Jsem čubička, která nemá zábrany. 

Zobrazit článek

Velikonoce

13.10.2021 - 06:00

Opřely se o lokty, stehna doširoka rozevřené a mě naskýtal pohled na jejich rozevřené a voňavé chlupaté kundy.

Zobrazit článek

Praha

13.10.2021 - 00:00

ANO, chci, abys mi do kundy zastrčil tvýho nadrženýho žilnatýho čůráka! Prosím!

Zobrazit článek

Masturbace. Od hříšnosti k přirozenosti a zdraví

05.10.2021 - 00:00

Slovo „onanie“ se poprvé vyskytlo již v Bibli, kde se objevuje postava Ónana.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky