Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vzbuď zájem svým oblečením. Jak na to?

28.06.2021 - 08:44
Rady/Tipy
Autor: Jakub
   Přečteno: 4277x
Zapomeň na klasické tipy, které jsou zároveň promyšlenou marketingovou strategií řady společností zabývající se prodejem či výrobou kvalitních a hlavně drahých kusů oblečení.  Drahé a kvalitní oblečení totiž vůbec nemusí být pro tebe!  Jak na to?

Zapomeň na klasické tipy, které jsou zároveň promyšlenou marketingovou strategií řady společností zabývající se prodejem či výrobou kvalitních a hlavně drahých kusů oblečení.  Drahé a kvalitní oblečení totiž vůbec nemusí být pro tebe!  Jak na to?


Obsah:


Oblečení poukazuje na to, kým jsi

Oblečení je vizitkou tvé povahy

A to je alfa a omega toho, jak se správně oblékat, pokud chceš vzbudit zájem opačného pohlaví. Jestli totiž oblečení na tobě plně nereflektuje tvůj charakter, bude to znát. Ostatní podvědomě budou cítit, že něco není v pořádku. Proto se spíše zaměř na takové kusy oblečení, které se ti jednoduše líbí, ale v zásadě stále dodržuj společenskou etiketu. Třeba jsi velice divotvorný a svobodný charakter a rád bys to dal najevo potrhanými kalhoty a špinavým trikem, avšak to není zrovna vhodný způsob, kterým zaujmeš. Otevřenou košilí nebo motorkářskou bundou dáš najevo to samé, ale budeš vypadat mnohem líp.


Čemu by ses měl rozhodně vyhnout:


Kapsáče

Kapsáče jsou skvělé kalhoty, pokud jdeš do přírody, na výlet či turisťák, ale do společnosti, kde se vyskytují dámy, jsou naprosto nevhodné.


Plná peněženka

Jedná se sice o detail, ale na detailech je postaven celý koncept tvého oblékání. Některé ženy milují detaily, a pokud něco zanedbáš, všimnout si toho a jejich zájem bude klesat. Plná peněženka je jedním z takových detailů. Jednak se obtížně nosí v kapse a skutečně nemá smysl se před ženou brodit v peněžence a hledat tu správnou kreditku. Jednoduše si sebou vezmi povinné doklady, peníze, kreditku a konec.


Velkému množství doplňků

Jedny hodinky, jeden prstem a maximálně jeden řetízek na krk či náhrdelník. Víc toho není potřeba. Méně je někdy více a zde to tak platí. Čím více doplňků máš, tím více poukazuješ na materiální hodnoty než tvůj vlastní charakter. To samé i platí u oblečení. Vůbec nemá smysl být chodící reklamou na nějakou značku, celebritu či sportovní tým. Tím zkrátka nezaujmeš. Pokud si však na značkovém oblečení potrpíš, většina známých společností vyrábí kusy, kde je logo třeba jenom na části límce nebo jako nášivka na zadní kapse kalhot.


Správně vybírej barvy

Barvy by měly plně ladit s tvými vlasy, rty a pletí

Ženy jsou naprosto vysazené na barevné spektrum a některé dokáže doslova dráždit, že barva tvého oblečení vůbec nekoresponduje s tvou barvou pleti či vlasů. Na to by ses měl při výběru oblečení, které si hodláš na sebe vzít, rozhodovat.

Všichni se dělíme na tzv. barevné typy, které se určují podle ročního období. Kupříkladu pokud jsi letní typ, je pro tebe vhodnější škála světlých odstínů teplých barev. Naopak pokud jsi podzimní typ spíše zvolíš hnědou barvu.  Co tedy pro každý jednotlivý barevný typ platí?


Jarní typ

Jarní typ disponuje vlasy zabarvenými do plavé zlaté blond barvy se zlatavými odlesky nebo světle hnědou s nádechem do žluta či červena. Má velmi světlou pleť, která se dobře opaluje a je narůžovělá. Zlatohnědý odstín nebývá výjimkou. Barva očí bývá jasně světle modrá nebo oříšková, případně tmavě modrá či šedozelená. Rty bývají lehce červené.

Při výběru oblečení dbej na výběr jasných a zářivých barev, které jsou plné, nikoliv bledé a prázdné. Žlutá, bílá, světle oranžová, šedá či tyrkysová barva jsou těmi, které by se měly vyskytovat ve tvém  šatníku.


Letní typ

Oproti jarnímu typu má letní typ hnědou až platinovou blond nebo lehce popelavou barvu vlasů. Pleť se také ve většině případů dobře opaluje, ale působí velmi křehce, je světlá s mírným olivovým nádechem. Oči bývají modrozelené, tmavě modré, šedomodré či tmavě hnědé. Rty u tohoto typu nalezneme jemně růžové s mírnou namodralostí.

Je vhodné, aby se tento typ oblékal do světlých jemných, ale studených barev, jako je například světle modrá, modrošedá, modrozelená, malinová či šedá.


Podzimní typ

Jedním z výrazných rysů podzimního typu jsou sytě červené rty. Dalším z aspektů bývají světlé, ale i tmavě hnědé oči, které mohou být i zelené. Pleť mívá broskvovou barvu a velice těžko se opaluje. Vlasy uvidíme načervenalé, červenozlaté, medové či tmavě hnědé se zlatým odleskem.

Podzimní typy by se měly jednoznačně vyhnout jakémukoliv výraznému, studenému a hlavně růžovému oblečení. Nejlepší pro ně bude, pokud si vyberou barvu, která je rezavá, zlatobéžová, čokoládová, hrášková zelená, olivová, khaki, smetanová a petrolejová.


Zimní typ

Zimní typy mužů mívají černé, tmavé, tmavohnědé vlasy s pletí, která je bílá, namodralá, velmi světlá, prakticky bez žádných pich. Oči bývají ledově modré, šedé až tmavě hnědé. Rty disponují červenou barvou s lehkým namodráním.

Zimní typy mají výběr správného oblečení trošičku jednodušší. Hodí se k nim béžová, ledově modrá, černá, růžová, červená a fialová.


Sáhni po kvalitě, ale s rozumem

Cena oblečení nemusí nic znamenat

Jestli si myslíš, že rolexky a oblek od Bandiho zařídí, aby ti každá klečela u nohou, pleteš se. Jak již bylo zmíněno v úvodu článku, drž se toho, kým jsi a vymysli si vlastní osobitý styl. Kvalita a drahé oblečení tě nezachrání, pokud tím popřeš sám sebe.

Na druhou stranu nemá smysl, aby olbečení byla položka, na které nejvíce šetříš. Proto vždy vybírej to nejkvalitnější oblečení, které si můžeš dovolit. Vysoký důraz dávej i na celkový vizuál postavy, které ti oblečení vytváří. Ženy podvědomě přitahují silní a štíhlí muži. Nemá smysl se oblékat do oblečení s horizontálními barevnými proužky, pokud vypadáš vyzáble a hubeně. Naopak také nemá smysl oblékat si oblečení s vodorovnými pruhy, pokud máš nějaké to kilo navíc.

Nejlíp také uděláš, když se naučíš správně chodit. Dnešní lidé, obzvlášť muži, mají tendenci chodit jako kačeři nebo jsou moc shrbení z častého sezení u PC. Rovná chůze a rovný postoj dávají tvému okolí najevo, že si věříš a jsi charakterově pevný. Jestli máš se shrbenými zády či kačeří chůzi problémy, kup si rovnací popruhy se suchým zipem pro rovná záda a cvič rovný postoj před zrcadlem. Věř mi, neuvěřitelně moc ti to pomůže ženy zaujmout. V takovém rovném postoji získává tvá figura tvar obráceného trojúhelníku, kdy ti vynikají ramena a hruď. Tenhle mezomorfní trojúhelník ženy neuvěřitelně moc milují.


Nezapomeň na správnou obuv

Boty jsou možná důležitější než zbytek oblečení

Nejen, že by obuv měla být kvalitní a pohodlná, měla by být také i vhodná do prostor, které se rozhodneš navštěvovat. Je podstatný rozdíl, jestli si k džínům vezmeš tenisky, lakýrky nebo sportovní obuv. Jak tedy na správnou obuv?


Vycházková obuv

Obuv, která je přímo dělaná pro hybridní nošení jak v interiéru, tak i exteriéru. Tento typ obuvi klade důraz především na životnost a pohodlnost, přičemž módní aspekt není natolik důležitý. Jedná se o obuv, která je použitelná i při nižších teplotách, až 5 stupňů pod nulou. Jedná se o různé tenisky, papuče, žabky či sandále. Naprosto nevhodná obuv k obleku či pracovní košili, ale zase vhodná například k džínům.


Zimní obuv

Jestli plánujete první rande během zimního období někde v přírodě, dozajisté si sebou vezmi řádnou zimní obuv, která však bude plně korespondovat s tvým oblečením. U zimní obuvi se předpokládá čistě její užití v exteriéru. Ke klasické zimní bundě můžeme využít běžné hrubé vysoké či nízké boty. Ke kabátu zase vyšší Armány s vícerem spon.


Společenská obuv

Zde se jedná o obuv, která se používá výhradně v interiéru při různých společenských událostech. Tyto boty si nazouváme, jelikož víme, že se bude jednat pouze o krátkodobé nošení v řádu pár hodin. Typicky se jedná o celousňovou variantu s klasickým střihem jako jsou polobotky či lodičky. Naprosto perfektní k jakémukoliv obleku.


Rekreační a sportovní obuv

Zatímco sportovní obuv je vyloženě tvořená pro užití ve sportu a mimo něj nemá žádné uplatnění, rekreační obuv jako sportovní vypadá, ale lze ji užít při různých vycházkách, výletech, túrách či procházkách přírodou. Perfektní pro venkovní outfit jako jsou kraťasy a tričko. Ano i na výletech můžeš potkat ženu svého života.


Plánuj dopředu

Díky řádnému plánování dopředu se vyhneš mnoha trapasům, které tě mohou zastihnout jako nepřipraveného zelenáče. Skutečně není na místě kupovat si drahý kabát a oblek, když chceš následně chodit v obuvi na zasněžené hory.

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Jakub
Miluji sport. Bavíme mě překonávání vlastních hranic a vybíjení se při fyzických aktivitách. Sex je pro mě další fyzickou aktivitou, která si zaslouží své místo slávy v mém copywriterském portfoliu.

Ať už se jedná o rady a tipy, erotiku s humorem, legislativu v oblasti prostituce nebo podrobný návod, jak být lepší verzí sebe sama, vždy se snažím vám čtenářům přinést to nejlepší. Vážím si vás a jsem rád, že se mohu společně s ostatními redaktory podílet na tvorbě bezpasáka, nejlepšího blogu o erotice v ČR.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky