Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vzrušující prohlídka

28.03.2022 - 18:34
Erotické povídky a vtipy
Autor: TomyCZek
   Přečteno: 3040x
Ten jeho ocas byl o něco větší a pěkně upravený a jako šutr.

Tuším, že to bylo pondělí. Probudil mě paprsek slunka, který mi svítil skrz žaluzie a dvěma závěsy přímo do očí. Koukl jsem na mobil a bylo snad půl osmé. Jako proč? Mohl jsem spát klidně do jedné a pak jít rovnou na odpolední! Převaloval jsem se, ale už jsem nezabral.Co teď s tou fůrou času? Ranní hygiena, snídaně, káva, vecko a co teď? Venku bylo fakt pěkně. Co udělat něco pro zdraví a fit postavu? Kolo nebo brusle? Po chvilce jsem se rozhodl. Hodil na sebe kraťasy, triko, sluneční brýle a přilbu a honem pro kolo do garáže.

Projel jsem celým městem, až jsem se dostal k cyklostezce, která vede několik desítek kilometrů podél řeky Olše. Kupodivu se jelo skvěle, nikdo nikde. No joooo, pondělí dopoledne, všichni makaj. Tak kilometry ubíhaly a ubíhaly, kochal jsem se krajinou a tichem. Po nějaké době jsem chtěl kouknout na mobil, jestli někdo nevolal nebo nepsal. Kousek před sebou jsem uviděl nějakou kládu na břehu, kus stromu asi vyplaveného, tak jsem si řekl, že sjedu dolů k řece a posedím u ní.

Kolo jsem si tam pěkně opřel a usadil se jako doma na gauči. Koukám, nikdo nevolal ani nepsal, koukl jsem na Instagram, co kdo dobrého snídal a kdo vše je ve fitku. Ale ale, kamarádka Lenička si byla zacvičit. Moc pěkné, leginky, fit podprda, dal bych si říci, pomyslel jsem si.

Sedím si tam dále, sluníčko pěkně svítilo a pěkně prohřívalo celé moje tělo, hlavně černé kraťasy. Cítil jsem opravdu mohutné teplo v rozkroku, koukl jsem okolo sebe, ani živáčka. Nade mou byla jen zatáčka cyklostezky, a tak jsem dobře viděl, jestli se někdo blíží zleva či zprava, a to mě ujistilo, že můžu. Rozepl jsem si rozparek u kraťasů a z pod trenýrek jsem vytáhl už postavený ocas, který jsem, zatím jen pomalu honil a do toho se neustále ohlížel.

 

Po chvíli jsem zjistil, že to není moc příjemné a ty trenky mě řežou. Rychle jsem si sundal kraťasy i trenky a pak znova oblékl ty kraťasy. Trenky jsem sroloval a dal do kapsičky pod sedátko. Znovu se usadil a pustil se do toho. Ty paprsky slunce najednou nebyly tak nepříjemné jako v to ráno, když mě probudily, krásně mě teď hřály přímo na kůži. Byla to pohoda a nádhera a čím více jsem si tu hoňku užíval, tím méně jsem kontroloval cyklostezku a to byla „chyba“.

Když jsem se ohlídl přes rameno s ocasem v ruce, viděl jsem přijíždějícího cyklistu, byl vcelku daleko, „nemohl mě vidět“, říkal jsem si. Pomalu jsem si trikem přikryl postavený ocas a čekal, až projede. Jede ke mně? Jako proč? Chce se zeptat, kolik je hodin? Zastavil přímo u mě. Chlápek, tak 48-50, celkem dost šedivej, ale s dobrou postavou na ten věk.

„Ahoj, jak to jde?“ zeptal se mě?

Já na to:

„Ale jo, odpočívám.“

„Jo to jsem viděl, klidně pokračuj, rád bych koukal” a směje se na mě.

Jak to dořekl, měl jsem srdce až v krku. Co mám dělat? V uších mi šumělo a měl jsem mžitky před očima.

„Dělej něco Tome“, říkám si. On mi do mého přemýšlení skočil slovy „neboj, budu jen koukat, nestyď se chlape“.Ocas mi kupodivu stále stál a dost možná ještě více tím vším vzrušením. Koukl jsem dolů a přes triko prosvítal na špičce mého stanu lesklý flek. Nadzvedl jsem triko, podíval jsem se na něho, byl vysmátý jak měsíček na hnoji. Chytl jsem si ho a pokračoval. Srce mi stále bušilo a já si to s divákem začal teprve užívat. Sem tam jsem se koukl okolo, jestli někdo nejde, sem tam se ohlídl i on. Po chvilce se krapet ke mně přisunul a zeptal se, jestli mi může hladit koule.

Nečekal na odpověď a už je měl v dlani. V ten moment sem měl co dělat, abych se neudělal. Byl to opravdu rajc. Někdo nás vidět, to by bylo. Ohlídl jsem se, levá, pravá, levá, pravá. Nikdo nejede. Kouknu na něho a on má kraťasy u kotníků v jedné ruce svůj ocas a v druhé mačká moje koule. Jak to udělal? Celou dobu mi hladí a mačká koule a ani se nehnul. S tím by mohl vystupovat jako kouzelnické číslo. Nicméně, opět se přisunul a už mi nemasíroval a nehladil koule, ale ocas. Poprvé co mi ho honí chlap a poprvé co honím já chlapa. Když on, tak já taky.

Neskrýval, že se mu to líbí, no mě se to taky líbilo. Ten jeho ocas byl o něco větší a pěkně upravený a jako šutr. Mrskali jsme si je do kříže, nějakou chvíli a už sem cítil, že jdu do finále a kolega mi byl v patách, když jsem uslyšel něco jako smích. Oba jsme se podívali, co to je. Směrem od nás už odjížděly dvě ženské, nevím asi 40 let mohly mít a pak z dálky slyším, jak jen v tom smíchu jedna říká „oni si je tam fakt honí“. I během tohohle trapásku jsme v honění nepolevili a když jsem vrátil zrak na kolegu, zaklonil jen hlavu a začal stříkat.

 

Jeho péro pulzovalo a kropilo moje triko a moje kraťasy. Vlna jeho semena vyvolala, že jsem začal stříkat taky. Kolega cyklista zrychlil na maximum, ale vyvaroval se chyby, kterou jsem udělal já a nenechal se postříkat, vše sem to schytal zase já. Kraťasy, triko, brada dokonce i ty brýle. Orgasmus byl ale luxusní. Takové cákance jsem teda už dlouho nepředvedl. Zatím co jsem to tam rozdýchával, oblík kraťasy a balil. Omluvil se mi za to triko, že to nebylo schválně. Bral jsem to s úsměvem. Než odjel, tak říká „jo jinak já jsem Pavel“.

„Já Tomáš“.

„Super Tome, rád jsem tě poznal a snad někdy“, pak zmizel.

Já vybalil trenky z kapsičky a utřel s nimi, co se dalo. Stejně se na slunku každý flek leskl jak odrazka v noci. No nic rychle domů. Sedl jsem na kolo a jel domů, raději ne moc hlavními ulicemi. Když jsem míjel jednu kavárnu, ze zahrádky sem slyšel, jak někdo pořvává „tak co už hotovo?“ Koukám, kdo to? No jasně ty dvě ženské, kývl jsem hlavou, že ANO. Usmála se na mě a udělala prstem ty, ty, ty. Já valil ulepený domů, do sprchy a rychle na odpolední.

 

Přečti si další eropovídky:

Do bezvědomí

SŠSHO

Jsi moje hračka

Dáma v korzetu

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: TomyCZek
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky