Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 09:08
Rady/Tipy
Autor: Mia K.
   Přečteno: 9119x
Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené. Sem tam se dočkají olíznutí nebo občasného zatahání, ale tím jejich stimulace většinou končí. A u mužů jsou zanedbávané úplně. Přitom se s nimi dá dělat tolik věcí! V tomto článku vám naservíruji tipy pro laskání jak ženských, tak mužských bradavek.


Obsah:


Co je to bradavkový orgasmus?
stimulace bradavek sex bezpasaka.cz

Slyšeli jste někdy o nipplegasm? Jedná se o spojení dvou anglických slov – nipple (bradavka) a orgasm (netřeba překládat). Orgasmus totiž neexistuje jen klasický vaginální a klitoridální. O něco méně známý je orgasmus anální (o tom třeba zase příště) a bradavkový. A na ten se zaměříme. 

Bradavkový orgasmus rozhodně není rarita nebo dokonce mýtus. Podle statistik ho zažila každá třetí žena. Když se budou bradavky správně stimulovat, můžete dosáhnout orgasmu podobnému orgasmu genitálnímu. A to z toho důvodu, že se v oblasti bradavek nachází podobná nervová zakončení jako jsou v oblasti vagíny. 

Jak na bradavkový orgasmus? 

Konec teorie, přejdeme k praxi. Nemějte napoprvé velká očekávání. Možná že nežijete bradavkový orgasmus hned napoprvé, ale důležité je nevěšet hlavu a zkoušet to znovu. Taky je důležité si uvědomit, že málokterá žena je schopna dosáhnout orgasmu jenom pomocí stimulace bradavek. Většinou je třeba ještě nějaká další stimulace – jako je třeba líbání, lízání klitorisu, sex. Ideální je, když se spojí víc stimulů najednou. 

Když mám se svým partnerem sex, nejvíc miluju, když sedí, já na něm, penis má ve mně po koule, prsty v zadku a do toho mi líže nebo saje bradavky. Díky tomuhle multitaskingu mám při orgasmu často pocit, že mi vyskočí srdce z těla. Proto zkuste na začátek víc stimulací najednou. 

Můžete do hrátek zapojit partnera nebo si hrát s prsy sama. Pohled na to, jak si taháte, mnete, mačkáte, svíráte nebo jinak laskáte bradavky, ho určitě rozpálí. 

Stimulace mužských bradavek 

Fascinace ženskými prsy a bradavkami není nic nového. Na mužské bradavky se ale často zapomíná. Pojďte proto tuto chybu napravit a pověnujte se i jeho erotogenním zónám, které u mužů bradavky bezpochyby také představují. Mužské bradavky si totiž zaslouží při nejmenším stejnou pozornost jako ty ženské. Možná zjistíte, že je mají muži ještě více citlivější, než ženy.

Pro začátek bude rozhodně stačit, když je začnete jen lehce objíždět prstem nebo prsty. Až budou bradavky v pozoru, jemně za ně zatahejte. Můžete si také prsty naslinit nebo je navlhčit svým vlastním sekretem či lubrikačním gelem. Případně je můžete olizovat a sát. Zkuste také jemné kousání. Pokud má rád váš partner bolest, můžete zkousnout i trochu více. Vše záleží na vzájemné toleranci a komunikaci. 

I u mužů platí, že jen samotná stimulace bradavek nestačí. Nejlepší zážitek je zkombinovat laskání bradavek s další sexuální aktivitou. Díky tomu bude mít mnohonásobně intenzivnější orgasmus a silnější výstřik.

Stimulace ženských bradavek 

S ženskými bradavkami si samozřejmě můžete hrát stejně jako s mužskými s tím rozdílem, že reagují různě v závislosti na menstruačním cyklu ženy. Některé ženy mají rády laskání bradavek před termínem menstruace, nebo během ní, protože jsou v tomto období bradavky extrémně citlivé. Já osobně mám nejraději hry s bradavkami v období kolem ovulace.

Záleží proto na individuálních pocitech každé ženy. Pozor byste si měli dávat hlavně v případě, že žena prodělala nějaké změny na prsou, třeba operaci, nemoc. V tomto případě nechte, ať vám vede vaše ruce a ukáže vám, jak chce, abyste si s jejími prsy a bradavkami hráli. 

5 tipů na erotické hračky na stimulaci bradavek
stimulace bradavek sex bezpasaka.cz 1

Do milostných hrátek můžete zapojit i různé erotické hračky, které jsou speciálně zaměřené přímo na bradavky. Je jich celkem dost. Záleží na tom, co od hraček očekáváte a jaký máte finanční rozpočet. 

1) Svorky 
Každý nadšenec do BDSM zná svorky na bradavky. Pro milovníky sado maso je tato erotická pomůcka prostě must have. Jsou vhodné pro muže i ženy. Bradavky se do nich sevřou, nahromadí se v nich krev a jsou daleko citlivější. Můžete vyzkoušet klasické s řetízkem nebo třeba se závažím, latexové, s variabilními úrovněmi svírání bradavek, kolíčky, svěráky, klipsny a spoustu dalších. Některé jsou vhodné i pro citlivé bradavky, jiné jsou přímo určené k tomu, aby způsobovaly bolest. Svorky nevyužijete jen na bradavky, ale můžete je doplňkově používat i na genitálie. Ženy si jimi můžou stáhnout stydké pysky, muži zase šourek. 

2) Elektrostimulační svorky
Zajímavé jsou i elektrostimulační svorky, které pouští do bradavek jemné elektrošoky. Možná si ze začátku budete připadat jako Jaroslav Dušek v ikonické scéně v Pelíškách, ve které držel v rukách socialistickou hračku Vyděržaj, pioněr, ale v tomto případě rozhodně stojí za to vyděržat. Každopádně je tato pomůcka vhodná spíše pro pokročilejší BDSM uživatele nebo lidi s posunutým prahem bolesti.

3) Japonské svorky bolesti 
Zvláštním samostatným druhem svorek jsou japonské svorky bolesti, které se nejčastěji používají při BDSM hrátkách. Jedná se o nerezové svorky, které jsou spojeny masivním řetězem. Dají se samozřejmě připnout i na jiné části těla. Počítejte ale s tím, že jsou samy o sobě dost těžké, takže je ocení spíš ti z vás, kdo mají rádi bolest. Extrémní bolest. Troufnete si na ně?

4) Vibrační přísavky
Mám tady také něco pro ty, kteří si na bolest moc nepotrpí. Já osobně jsem se zamilovala do vibračních přísavek. Tahle šikovná věcička kombinuje podtlak a vibrace. Jakmile je dám na bradavky, ihned mám zároveň i naběhlý klitoris. A na ten se ostatně dá použít taky.

5) Vakuové pumpy 
Pumpy na stimulaci bradavek simulují sání ústy. Pumpa přitisknutá na bradavky vytváří podtlak a bradavky jsou díky tomu prokrvenější a citlivější. Pomocí balónku nebo knoflíku (záleží na jakém principu zvolená pumpička funguje) přidáváte nebo ubíráte podtlak. I s vakuovou pumpou můžete experimentovat. Nemusíte ji totiž používat jen na bradavky. Snižte sání a přiložte si ji třeba na klitoris nebo varlata. 

Další pomůcky na stimulaci bradavek 

Pokud nechcete utrácet zbytečně moc peněz za erotické pomůcky ze sex shopů, podívejte se po tom, co už máte. Možná zjistíte, že máte doma věci, které sice na hrátky s bradavkami nejsou primárně určené, ale skvěle se na ně hodí. 

Všichni víme, že bradavky reagují na teplotu. Zkuste si proto vzít kousky ledu a jemně s nimi po bradavkách přejíždět. Vezměte si také trochu zmrzliny a nechte je na bradavkách rozpustit. Můžete je pak z partnerova těla slízávat a u toho mít zároveň sex nebo hrátky mít jako formu předehry. Milovníci BDSM zase ocení horký vosk, který bude na bradavky stékat. 

Další věci, které můžete použít na stimulaci bradavek jsou například peříčka, masážní nebo lubrikační oleje, vibrátory, šlehačka. kolíky na prádlo. Fantazii se meze v sexu rozhodně nekladou. 


Stimulace bradavek má prostě něco do sebe. A to jak u mužů, tak u žen. Pokud chcete svému partnerovi dopřát intenzivnější orgasmus, vyplatí se se na na tyto růžové knoflíky patřičně zaměřit. 


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   
porn banner bezpasaka.cz
© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Mia K.

Vždycky jsem obdivovala Carrie Bradshaw. Přála jsem si být jako ona. Tenhle sen se mi pomalu plní, protože jsem spojila lásku k sexu s psaní o něm. Ačkoliv mám bujnou fantazii, nejčastěji (a nejraději) čerpám ze svých vlastních zkušeností. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Creampie. Semeno pěkně na svém místě

27.06.2022 - 09:00

Nejedna hospodyňka se zhrozila, když na internetu vyhledávala obrázky chutných krémových koláčů. Místo nich totiž patrně viděla spousty spermatem postříkaných vagín a konečníků.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky