Zdravé a chutné sperma. Nejde to hned, ale výsledky se dostaví!

Zdraví
Štítky: 

Zdravé a chutné sperma. Nejde to hned, ale výsledky se dostaví!

Chutné a zdravé sperma prostě chceš mít. Nejen, že tím zvýšíš svou biologickou hodnotu a šanci na oplodnění partnerky, ale také je vyšší pravděpodobnost, že partnerka bude při orálu polykat. Což ruku na srdce, kdo by z nás nechtěl? Jak toho ale docílit a zvednout si sebevědomí?

Co vše se v článku dozvíš:

 1. Kvalita spermatu je ovlivněna převážně tvými zlozvyky
  1. Elektronika, která zabíjí
 2. Za chuť spermatu můžou potraviny, které konzumuješ
  1. Řekni ne kyselému a ostrému jídlu!
  2. Tablety a med můžou pomoci
 3. Stříkej jako bůh!
 4. Nečekej a jdi na věc!

Kvalita spermatu je ovlivněna převážně tvými zlozvyky

Kouření, ale i alkohol, značně ovlivňují chuť i kvalitu spermií

A ty dokážou škodit, a dost. Mezi zásadní zlozvyky patří kouření, které doslova spermie ničí, zkracuje jim život a činí je méně aktivními a pomalejšími. Nikotin v organismu způsobuje vyšší vyplavování katecholaminů, které se přímo podílí na zúžení cév v různých částech těla, včetně penisu. Tím dochází i k zeslabení erekce.

Jedním z velice neznámých faktorů, který se značně podílí na kvalitě spermií, je i užívání plastů. Ty totiž obsahují ftaláty a látku zvanou BPA, jež mají negativní dopad na tvorbu spermií. Samo o sobě to až takový problém vyloženě není, problém je, že plasty se dneska užívají ve velkém. Nejvíce těchto látek do těla dostaneš skrze pití z plastových láhví a pojídání potravin z plastových krabiček. Proto, ať už doma nebo v práci, se snaž pít vždy z hrníčku či velké sklenky, už jenom tím snížíš příjem ftalátů v průměru až o 80 %.

Užívání alkoholu a drog (marihuana, pervitin etc.) snižuje tvorbu testosteronu až o desítky procent. Bez dostatečného testosteronu není část varlat, ta která je zodpovědná za tvorbu spermií, dostatečně podněcována pro jejich tvorbu. Spermie zde také nejsou schopné dobře dozrát a jejich kvalita se snižuje. A to jsme se zde zatím bavili jenom o těch největších zlozvycích. Co vše je ještě vhodné nedělat?

Elektronika, která zabíjí

Sedavý způsob života vede k nízké produkci spermií

Studie z roku 2013 jednoznačně prokázala, že u mužů, kteří pravidelně sledují televizi či monitor 20 a víc hodin týdně, klesl počet spermií v průměru o 44 %. A nejedná se pouze o sledování televize. Dalším rizikovým faktorem je práce s notebookem na klíně. Zde notebook zahřívá varlata a snižuje produkci spermií, kterým teplo vadí.

Podobný efekt má také i telefon v kapse, jenž kromě tepla zprostředkovává i přenos vysokofrekvenčních signálů (data a wifi), které dle argentinského vědce Conráda Avendana snižují pohyblivost spermií až o 25 %.

Samozřejmě, omezení užívání telefonu i plastů se v dnešní době moc nedá, ale místo pravidelného užívání PC či sledování televize můžeš jít na procházku, číst si knihu, navštívit kamarády, povídat si s přítelkyní, nebo ještě lépe, rovnou s ní souložit.

Čemu všemu by ses měl tedy vyhnout?

 • Sledování TV a časté užívání PC.
 • Mobilu v kapse.
 • Notebooku na klíně.
 • Kouření.
 • Užívání drog.
 • Nadměrná konzumace alkoholu.
 • Užívání plastových lahví i krabiček.

Každopádně změna životního stylu, dle výše popsaných informací, ti pomůže získat pouze zdravější sperma. Avšak co udělat i pro tu chuť?

Za chuť spermatu můžou potraviny, které konzumuješ

Kvalitní strava = chutné sperma

Často se říká, jsme to, co jíme a v případě chuti spermatu to platí dvojnásob. Sperma lze v určitém slova smyslu považovat za tkáň muži vlastní. Je to biologický produkt, který představuje to nejlepší z celého organismu.

Neuvažoval jsi někdy nad tím, jak je možné, že když člověk stárne, tak se stále rodí mladé děti? Přece ženská vajíčka a mužské sperma jsou tělesné buňky jako každé jiné. Tak proč nestárnou jako jiné tkáně? Je to dáno tím, že jádra pohlavním buněk pravidelně regenerují své telemery, které představují genetický zápis. U všech ostatních buněk v těle se telemery zkracují a člověk stárne, ale u pohlavních buněk se tak neděje. Až tak moc tělu záleží na reprodukci, že reprodukční tkáň činí nesmrtelnou. Sperma lze tedy považovat za konečnou tkáň, která se ze stravy vytváří.

Ale to jen jako zajímavost a potvrzení, že mezi stravou a spermiemi existuje přímá spojitost. Všechny tkáně jsou totiž tvořeny tím, co zkonzumujeme. Abychom měli nejen kvalitní, ale i chutné sperma, musíme dodržovat určité zásady.

Řekni ne kyselému a ostrému jídlu!

Pálivá a ostrá jídla s rezervou

Sperma má ze své vlastní přirozenosti hořkou chuť, avšak ta se dá potlačit pomocí konzumace celeru, petržele, pšeničné trávy a muškátového oříšku. Díky konzumaci těchto potravin bude tvé sperma bezchutnější a mnohem snáze jej tvá partnerka podrží v ústech či rovnou polkne. Avšak samo o sobě tyto potraviny neučiní tvé sperma sladším a chutnějším. Podstatné je také tyto potraviny konzumovat téměř na denní bázi, ale pokud ti na chuti tvého spermatu záleží a chceš, aby polykala, jídelníček si uděláš.

Rozhodně se vyhni různým pálivým, ostrým a kyselým potravinám, ty zase naopak hořkou chuť spermatu dodávají. Hořkost spermatu také dodává konzumace kávy a chřestu. Pokud často pojídáš obiloviny (rýže, těstoviny atd.) sperma získává nahnilou chuť, a to nechceš. Červené maso a různé slané potraviny činí sperma zase slaným, ale furt lepší slané nežli nažluklé s příchutí hniloby.

Pro sladkou chuť spermatu se musíš odhodlat konzumovat hodně ovoce, skořice a medu. Avšak neplatí pravidlo, čím sladší potraviny, tím sladší ejakulát. Pokud budeš konzumovat hodně sladkých jídel, jako jsou dorty, slazené nápoje, čokolády atd., spíše chuti přihoršíš. Skutečně se soustřeď převážně na ovoce, jako jsou banány, jablka, borůvky a ananas. Opět platí pravidlo denní konzumace. Účinky by se měly na chuti projevit už po 3 dnech. Mimo zlepšené chuti ejakulátu se budeš i cítit zdravěji a zdravější taky budeš.

Ovoce nemusíš přímo konzumovat, stačí konzumovat džusy, avšak ne ty z obchodu, ale vlastnoručně odšťavněné.

Tablety a med můžou pomoci

Chutného spermatu můžeš dosáhnout i jinak

Na trhu také existují speciální tablety Sweet Release, které dle všeho mají chuť spermatu sladce ochutit, ale ruku do ohně za to nedám. Každopádně také můžeš své přítelkyni doporučit naplnit si ústa medem nebo čokoládou. Chuť spermatu ti to sice nezmění, ale pro ni to nebude taková katastrofa jej mít v puse.

Stříkej jako bůh!

Některé ženy milují, když jsou spermatem pokropeny celé

A závěrem ještě pár rad, jak mít objemnější ejakulát při orgasmu. Proč? Protože čím je toho víc, tím větší počet stahů musíš udělat. Větší počet stahů = delší a intenzivnější orgasmus. Mimo to, umět ejakulovat větší množství ti dodá mnohem větší pocit mužnosti a některým ženám se to zkrátka líbí a vzrušuje je to. Co tedy dělat?

Zázračné navýšení o 500 % nečekej, ale naturálními způsoby lze dosáhnou 30% - 100% navýšení vyloučeného objemu. Základ tvoří hydratace vodou a alespoň 3denní abstinence ejakulace. Ejakulát (spermie + ejakulační tekutina) je totiž tvořen převážně vodou a tekutými složkami. Nejde tedy ani tak o to navýšit počet spermií, jako spíš ejakulační tekutiny. A tu navýšíš jednak vyšší konzumací tekutin (vody) a nastřádáním si zásob. Prostě toho hodně vypij, 3 a více litrů, a nějaký čas nemasturbuj. Zavodníš se, navíc si i pročistíš ledviny a následný sex si i užiješ více.

Já osobně jsem zaznamenal až 50% navýšení, když jsem během dne (cca 3 – 4 hodiny před ejakulací) vypil 1 láhev piva. Sice konzistence výronu byla řidší, ale objem vyšší. Jiní zase doporučují hydratovat se kokosovou vodou/mlékem. Na trhu také existuje řada suplementů a doplňků, které by ti měly množství vyloučeného ejakulátu zvednout. Často se uvádí suplementy jako L-Arginin, selen, zinek, vitamín D apod. Avšak u ničeho z toho nejsou dodané reálné důkazy a vědecké studie to neprokazují.

Samozřejmě, výše zmiňované složky ti určitě pomohou navýšit počet spermií (nikoliv ejakulátu) a zlepšit jejich kvalitu, ale základem je zkrátka dostatečná hydratace. Na různých e-shopech si také můžeš objednat pilulky Volume500, ale o jejich účinnosti se nemůžu zaručit. Dle řady recenzí na Heuréce se jedná o vyhozené peníze, zkusit to však můžeš.

Nečekej a jdi na věc!

 

A to by bylo k dnešnímu článku o kvalitě, chuti a množství spermatu snad vše. Věřím, že určitě něco z výše zmíněného vyzkoušíš a na řadu věcí si dáš pozor. Každopádně, pokud zrovna nemáš „do čeho píchnout“, mrkni k nám na webu do sekce Holky na sex. Zadej místo, kde se pohybuješ, a filtr ti najde holky z okolí. Život máme jenom jeden a nevím jak ty, ale já mnich nejsem.

 

Mohlo by tě dále zajímat

Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Sexuální trendy se mění. Začíná převládat polyamorie a polygamie

Já, norník

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Jakub
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.