Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Rady/Tipy

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Vaginální orgasmus je pro mnoho žen stále neobjeveným tajemstvím. Příčin, proč se nedaří ho prožít, je mnoho stejně jako možných řešení. Rozhodně však stojí za to, pokusit se tohoto pro ženu nejsilnějšího sexuálního zážitku dosáhnout. 

Obsah:

Vaginální orgasmus

vaginální orgasmus g bod bezpasaka.cz

Vaginální orgasmus je pro většinu žen stále vzácný. Dosahuje se stimulací celého vnitřku pochvy. Je kvalitnější a intenzivnější než ten, kterého je dosaženo skrze klitoris. Častěji ho žena může dosáhnout sama, ale možné je to i s partnerem. Podmínkou úspěchu je dlouhodobá pevná erekce, trpělivost a zkušenost milence. 

Jelikož je nutno co nejvíce vyplnit vaginu, je předpokladem i dostatečná velikost penisu, případně vibrátoru. Nejde pouze o stimulaci bodu G, ale o celé nitro pochvy. Pokud je maximálně prokrvené a intenzivně stimulované, stává se z vaginálního orgasmu ten nejlepší ženský sexuální zážitek.

Vaginální vs. cervikální

Jedná se o dvě různé formy dosažení orgasmu. K tomu vaginálnímu dochází stimulací celé vnitřní plochy pochvy. K cervikálnímu orgasmu vás dovede stimulace konkrétních izolovaných bodů, nejčastěji G bodu nebo bodů v oblasti děložního čípku.

Dosažení vaginálního orgasmu současně s drážděním bodu G je pro ženu nejintenzivnějším zážitkem, ale dosti vzácným, protože vyžaduje dokonalou souhru partnerů.

Bájný bod G

Gräfenbergův bod se nachází na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Velikost a umístění bodu G se u každé ženy liší. Obvykle se nachází přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Jeho lokalizace je pro mnoho žen (o mužích nemluvě) často obtížná. Je to lokálně zformované množství nervové tkáně, jehož stimulací lze přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci.

Přestože přímé důkazy chybí, předpokládá se, že starověké kultury tento bod znaly. Záznamy ze 4. století před n. l. se zmiňují o rozdílech ženské „červené a bílé tekutiny”. Také Indiáni se ve svých lidových bájích zmiňují o tom, jak se při pohlavním styku „mísí mužské a ženské šťávy“.

První zmínka o tomto bodu se objevila v Evropě v roce 1950 v časopise International Journal of Sexology, kde německý gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg (1881–1957) popsal velmi citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici. 

Jak dosáhnout dokonalého orgasmu

jak dosáhnout orgasmu bezpasaka.cz

Bohatá stimulace (inervování) vaginy, společně s co nejlepším prokrvením a stažením jejích vnitřních svalů, je nejlepší recept na vaginální orgasmus. Nejvíce citlivá je vagina v první třetině, především tam, kde je bod G. Ideální je, aby ji penis (vibrátor) zcela vyplnil a jeho špička se dotýkala až děložního čípku. Předehra je rovněž důležitá.

Velkou roli hraje i správná poloha. Nejlepší je, když žena leží na zádech s pokrčenými koleny a mírně roztaženýma nohama. Požitek mohou zpříjemnit také polštáře vložené pod ženin zadeček. Nadzvednutá pánev bod G rovněž zpřístupní. Vhodná je i poloha zezadu, případně pokud žena sedí na muži a hodně se zaklání. Komunikujte a nebojte se experimentovat. 

Začněte s G bodem. Nejlepším nástrojem na jeho stimulaci jsou prsty. Muž natočí ruku dlaní vzhůru a jedním nebo dvěma prsty vklouzne do vagíny. G bod je cca 4 centimetry hluboko. Pak jen stačí dotknout se stěny vagíny a začít s pohybem zvaným „pojď ke mně“. Stimulací začne tento bod růst a být citlivější. Šikovným pomocníkem je i hřejivý lubrikační gel, který prokrví vaginu a tím zvýší její vzrušivost.

Nyní přichází čas naplnit ženinu vaginu penisem nebo vibrátorem. Důležité je nespěchat a udržovat rytmus. Pronikejte do ženy co nejhlouběji, aby byl stimulován i děložní čípek. Představte si, že chcete svým penisem vzrušit každý čtvereční centimetr vaginy. Při prvnímch neúspěších se nevzdávejte, komunikujte a užívejte si blízkoust duší a těl.

Důvody nezdaru

když se nedaří orgasmus bezpasaka.cz

Pokud se vám nedaří vaginálního orgasmu dosáhnout, nezoufejte. Ne všechny ženy totiž mají bod G a vnitřní prostředí pochvy stejně citlivé. Hlavně mladé dívky či ženy po porodu mohou mít problém dosahovat orgasmu, protože mají oblast pánevního dna ochablou. Na posílení svalů pánevního dna nicméně existuje mnoho cviků. Vyzkoušejte například Kegelovy cviky nebo jógu.

Čím je žena starší, tím více zná své tělo, svou sexualitu a dokáže si ji více užívat. Věděli jste, že ženy na začátku své pohlavní dospělosti mají vysokou hladinu estrogenu, který zapříčiňuje, že stěny uvnitř pochvy jsou o něco tlustší a nedovolují úplně dokonalou stimulaci G bodu? Později, v důsledku nižší produkce hormonu, se stěny ztenčují a orgasmus dosažený drážděním bodu G i celé vaginy se stává pro ženy mnohem dostupnějším a častějším.

 

CO MŮŽE STÁT ZA NEZDAREM?

Anorgasmie - neschopnost dosažení orgasmu. 

Frigidita - žena vůbec nereaguje na sexuální dráždění a stimulaci.

Vaginismus - samovolné a vůlí neovladatelné stažení vaginálního svalstva, které se dostane mimovolně do křeče. Muž pak nemůže proniknout do vagíny.

Nízké libido - malý sexuální apetit, čili nízké libido, brání dosažení kvalitního orgasmu.

Nedostatečné prokrvení a zvlhčení vagíny

Psychologické faktory - stres, úzkost, strach a deprese, partnerské neshody nebo trauma z minulosti.

Nežádoucí účinky léků - především léky proti bolesti, antidepresiva a ostatní léky s účinky na nervovou soustavu mohou zhoršit šanci na dosažení orgasmu. 

Řešením je podle druhu příčiny návštěva sexuologa či psychologa. Určitě doporučuji nejdříve vyzkoušet sexuální pomůcky a lubrikační gely. Komunikujte s partnerem/partnerkou a berte dosažení vaginálního orgasmu jako hru - výzvu a ne problém. Někdy to může být běh na dlouhou trať, ale vítězství bude o to sladší.

 

TIP 

Přípravky na zvýšení libida a prokrvení. Zlepšit šanci na dosažení vaginálního orgasmu mohou některé potraviny nebo volně dostupné tablety na vnitřní použití. Doporučuji zaměřit se na ty, které mají pozitivní vliv na zvýšení libida a prokrvení pohlavní soustavy. Na trhu jsou dostupné přípravky s rostlinným složením, které jsou ideální na dlouhodobé užívání.

Augmentace neboli zvětšení bodu slasti

augmentace zvětšení g bodu bezpasaka.cz

Věděli jste, že je možné zvětšení a tedy zlepšení citlivosti G bodu? Jde o nebolestivý ambulantní zákrok. Provádí se v lokálním umrtvení, je časově nenáročný a rekonvalescence je velmi rychlá – za 4 hodiny po ošetření si žena své vylepšení už může naplno užívat.

Principem zlepšení citlivosti bodu G je vstříknutí do místa na okraji vstupu do pochvy, ideálně přímo do bodu G, kyseliny hyaluronové. Tím toto místo zvětší svůj objem a při vstupu penisu se vytváří intenzivnější kontakt, což zvyšuje u ženy vzrušivost, citlivost a s tím spojené příjemné pocity. Předpokladem tohoto výkonu je, že si žena sama označí svůj bod G, jinak tato metoda není příliš úspěšná. 
 

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Mohlo by Tě zajímat:

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

Ženský orgasmus 1. díl: Mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

Takový orgasmus nečekal! Technologie VR při masturbaci

Brno. Druhá Praha sexuálních služeb? Kam zajít?

 

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

 

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.