Žhavé rande po letech, korzet a červený obojek

Erotické povídky a vtipy

Žhavé rande po letech

Romanovi a Heleně docházel pomalu elán, chuť do života a vzájemná vášeň. Vyčerpávaly je každodenní starosti a hrozilo nebezpečí, že se jimi nechají ubít, skončí otrávení a lhostejní k sobě navzájem.

Helena dostala jednoho dne nápad, jak znovu vlít energii jejich vztahu. Co kdyby vyrazili společně na rande a sváděli se, dělali si radost, plnili tajná přání a hráli si podobně jako před lety? Co kdyby se dokázali navzájem příjemně překvapit? Oba si dali s přípravou na schůzku záležet. Roman předem zamluvil stůl v restauraci a čekal na Helenu ve městě. Ona se pečlivě věnovala tomu, jak bude vypadat, protože věděla, že jeho tím potěší. Rád se na ni díval.

Oblékla se výstředně a vyzývavě do obepnuté červené kožené sukně ke kolenům, bílé košilové halenky, jejíž knoflíčky nechala zcela rozepnuté, a černého korzetu pod prsa se šněrováním a kovovými kosticemi. Už při oblékání cítila vzrušení z absence spodního prádla a pevného sevření korzetem. Bylo to, jakoby ji někdo majetnicky objímal kolem pasu, až se jí začal krátit dech. Díky korzetu byla schopná stát a pohybovat se vzpřímeně a nehrbit se, jak mívá zvykem. Na nohou měla černé punčochy na podvazky (s červenou krajkou, což ale vzhledem k úzké a relativně dlouhé sukni neměl nikdo šanci zjistit) a kotníčkové boty na jehlovém vysokém podpatku. Díky botám, úzké sukni, která ji těsně obepínala, a korzetu mohla dělat při chůzi jen drobné krůčky.

eropovídka rande po letech bezpasaka.cz

Chtěla ještě doladit oděv červeným koženým obojkem s kovovými cvočky a kroužkem k připnutí vodítka, ale nemohla ho nikde najít. Místo toho hluboký výstřih částečně zahalila několika řadami drobných červených korálků. Když si oblékla dlouhý kabát a na krk uvázala šálu, nikdo nezasvěcený si jistě nevšiml ničeho zvláštního. Jen jí a Romanovi připadalo, že se pohybuje mnohem sebevědoměji, než obvykle.

První Romanův obdivný pohled Helena zaznamenala, když jí pomáhal z kabátu v restauraci. Seděli v klidném koutě a její vzhled zatím nepoutal zvláštní pozornost nikoho jiného. Vychutnávali si výborné víno a večeři. On byl však okouzlen a zahrnoval ji lichotkami. Zdálo se, že si ani netroufal doufat, že by Helena přišla s téměř odhaleným hrudníkem na veřejnost.

Před odchodem jí pomáhal zavázat šněrování korzetu a trochu ho přitáhl, až zasténala. Schválně se nabídl, že ji upraví před ostatními hosty, aby se jí mohl pochlubit. Toto představení vzbudilo zájem a hosté se ptali, k čemu je tenhle starodávný kus oděvu dobrý, nebo zda se jedná o předehru k něčemu dalšímu. Roman jim vysvětlil, že korzet ženám dělá hezkou postavu a jemu se to líbí. A Helena na odchodu se smíchem řekla, že pokračování ve stylu padesáti odstínů si s dovolením nechají na doma.

sexy obojek BDSM bezpasaka.cz

Šli kus cesty pěšky a na chladném vzduchu téměř vystřízlivěli. Kolem jedenácté zašli do baru na kávu a pak se rozhodli zůstat v klubu a jít tancovat. Helena to tak chtěla od začátku, ale Romana musela trochu přemlouvat. Nebyli si jistí, jak to tam bude vypadat, protože už dlouho nikde spolu v noci nebyli. Báli se, že bude bar plný o hodně mladších lidí a oni se budou cítit nepatřičně. Ale nakonec se obavy ukázaly zbytečné. Možná tomu pomohly dva rumy, ale spíš přesně ten styl hudby, který má ráda a který jí (zatím spíš o samotě) vždy rozproudí krev a rozvlní boky. Roman z kapsy kabátu vytáhl obojek, který doma Helena nemohla najít, a připnul jí ho na krk na znamení, že jejich hra může začít.

Kdykoli chtěl naznačit, ať jde s ním, zatáhl za kovový kroužek visící z přední strany obojku a odvedl ji na parket nebo k baru. Brzy se ocitli v centru pozornosti ostatních návštěvníků. Muži Helenu se zájmem sledovali a Romanovi ukazovali pochvalně zvednutý palec. Když si na chvíli odskočil a nechal Helenu u baru, přistoupil k ní jeden ze skupinky mužů, kteří se přišli společně pobavit a s tázavým pohledem provlekl ukazováček kroužkem obojku. Lehce zatáhl a ona jej poslušně s rukama za zády a sklopeným zrakem, ale neskrývaným úsměvem následovala k jejich stolu.

svazování holky na sex bezpasaka.cz

S jedním z nich tančila a dovolila mu, aby se jí zpočátku opatrně dotýkal ve výstřihu a rozevíral jej a později jí pevně mačkal odhalená prsa. Při divokých kreacích, u nichž se kolem sebe vinuli, jako barová tanečnice kolem tyče, mu v podřepu přejížděla tváří a ústy po poklopci. On jí po chvíli zajel zvědavě rukou mezi stehna, aby se přesvědčil, že nemá kalhotky. Své prsty vlhké od jejího vzrušení jí strčil do pusy a nechal olíznout. O své zjištění se potěšeně podělil s kamarády u stolu, když se šli po tanci trochu napít. Její muž se zatím kochal pohledem na celou vzrušující scénu.

Zůstali v baru tančit až do rána, i když většina osazenstva odešla do jiného podniku a lákala je, aby se k nim přidali. Pak se v odlehlém tmavém koutě líbali a Roman Helenu hladil po nahých prsou a dráždil prsty pod sukní. Její vzdechy a výkřiky nebyly přes hlasitou hudbu naštěstí slyšet. Po příchodu domů padli do postele a okamžitě usnuli. Ale po probuzení se vášnivě pomilovali, tak jako už dlouho ne. Jejich nadšení ze znovuobjevené radosti vzájemného vzrušování jim vlilo novou krev do žil a svět se stav zase barevným.

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.cz

Přečti si další erotickou povídku:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

Autor: 
Eve Yewey
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.