Znásilněná na táboře

Erotické povídky a vtipy

Znásilněná na táboře

Napsal Tygr

 

Jela jsem jako každý rok na sportovní tábor. Bývalo to vždy fajn, sranda, dost kluků i holek. Těšila jsem se jak malý dítě. Nebyl to klasický dětský tábor, ale kemp kam jezdil dorost ve věku 15-19 let, takže spíše takové soustředění. Na takovém táboře samozřejmě vždycky vznikla spousta vztahů, lásek, tím pádem i sexu. Alkohol byl sice oficiálně zakázaný, ale všichni víme, jak to v tomhle věku chodí.

Vždy se složilo několik týmů, které proti sobě soutěžily v různých hrách, na konci byl vyhlášen vítězný tým a každý dostal nějakou cenu. Ke konci tábora jsme s jedním týmem soutěžily o první místo. Měla to rozhodnout poslední hra, tým který v ní zvítězí, vyhrává celkové první místo. Vedli jsme si dost nadějně, ale bohužel jsem udělala dost velkou chybu a týmu to celé zkazila. Nakonec jsme kvůli mě prohráli. Kluci a holky z týmu na mě byli docela naštvaní, dost se snažili a věřili prvnímu místu, na které měli dobře našlápnuto.

Večer jsme se sešli, popili něco málo alkoholu a řešili jsme, co bylo a nebylo. Je jasné, že netrvalo dlouho, než někdo ukázal na mě a prohlásil, že nebejt mě, tak jsme to vyhráli. Jedna holka, se kterou jsme se neměly moc rády, prohlásila, že bych si za to zasloužila potrestat. Kapitán týmu dopil skleničku rumu s kolou a řekl, že to je dobrý nápad, když je za dobrý výkon odměna, tak za špatný musí být trest.

„No a co bysme na ní vymysleli?" ozývalo se z týmu.

„Já bych jí dal pětadvacet na zadek," řekl kluk, který se zrovna netajil sklony k lehčímu SM. Tento nápad se ostatním také docela zamlouval. Sice jsem trochu znervózněla, ale pořád jsem měla za to, že jsme kamarádi a jedná se pouze o srandu. Zbytek týmu se ale začal téhle myšlenky docela chytat.

„Pojďte, chyťte ji a nařežem jí," vykřikla moje napůl opilá rivalka, o které vím že měla dost úletů nejen s klukama ale i s holkama. Než jsem si stačila uvědomit co se děje, držela mě z jedné strany ona a z druhé jeden kluk z týmu. Vytáhli mě k dřevěné lavičce. To už jsem se začala ohánět, cukat sebou a protestovat, ale převaha byla velká. Byla jsem na čtyřech, jedna holka mi přitlačila hlavu k zemi, další holka a kluk mi roztáhli nohy a drželi je. Snažila jsem se bránit, ale nemohla jsem se hnout.

Kapitán týmu ke mně přišel zezadu a stáhnul mi kraťasy i s kalhotkama. Křičela jsem, ale nebylo mi to nic platné. Všichni koukali na můj holej vystrčenej zadek a nejen na něj, krásně se pod ním rýsovala moje pička, kterou ještě víc odhalily moje roztažené nohy. Styděla jsem se hrozně, bylo to dost ponižující. Kapitán vzal lískový proutek a švihnul mě přes vystrčenou prdel.

Bolelo to. Nevěděla jsem, jestli je horší ta bolest nebo to ponížení, kdy prostě musíte klečet a vystrkovat prcinu na všechny ty holky a kluky, kamarády a hlavně na ty, co vás nemají rádi. Jejich radost musela bejt obrovská. Vysázel mi jich s radostí pětadvacet na holou. Štípalo to dost. Ostatní si to užívali a smáli se, někteří to fotili na mobil.

Začínalo mi docházet, že s tím nic nenadělám, že tu hanbu prostě musím snést. Bohužel množství alkoholu začalo v některých probouzet větší a větší chutě. Kluk, který se mi líbil a docela jsme spolu párkrát flirtovali, ke mně přišel zezadu, plácnul mě po vystrčeným zadku a začal mi palcem jezdit po kundičce. Roztáhnul mi ještě víc půlky, naslinil si prst a jezdil po dírce.

„Vau, hustý," tu krávu lesbičku to nějak rozrajcovalo, přišla k němu a poplácala mě po pičce.

„Teď ti to všechno vrátím, ty čubko!" pronesla a přišla ke mně zepředu. Sundala si kraťásky a dala kundu k mému obličeji.

„Lízat, lízat!" začali někteří skandovat. Chytla mě za hlavu a křičela: „Lízej, ty kurvo, nebo vemu ten prut a seřežu tě ještě víc!"

„Ne, nebudu tě lízat, nechte mě bejt, vypadni..." vzdychla jsem. Kluk, kamarád lesbičky, vzal proutek a začal mě znova švihat po vystčený prdeli s tím, že to bude dělat tak dlouho, dokud nezačnu lízat.

„Prosím ne, nech toho, mě to fakt bolí!" prosila jsem. Nezbylo mi nic jiného, než ji začít lízat. Všichni zajásali, někteří to začali natáčet. Jakoby jim nestačily fotky s mojí vyšpulenou dírou.

„Pořádně, ty děvko!" křičela lesba. Zaryla jsem jí jazyk do kundy a poslušně lízala. Držela mě pevně za vlasy a nešetřila nadávkami. Otočila se ke mně zadkem a musela jsem jí lízat i díru. Při výprasku jsem netušila, že může bejt ještě větší ponížení. Musela jsem lízat obě díry lesbě, kterou jsem nesnášela. Po chvíli mě položili na záda. Byla jsem už totálně vyčerpaná, pusa mě bolela z lízání a nezmohla jsem se na žádný odpor. Kapitán týmu, značně posílen alkoholem, se ke mně naklonil a začal mě líbat a hladit na prsou a na pičce. Nebyla jsem schopna odporovat. Sundal si kalhoty, roztáhl mi nohy, lehl na mě a začal mě šukat.

„Ne, to snad ne, jsem tady ta nejlacinější matrace," honilo se mi hlavou. Jen jsem ležela, cítila jeho penis v kundě a hnusný hekání do ucha. Další kluk si ho začal honit a strkat mi ho do pusy. To jsem se zmohla na menší obranu, ale nebyla mi nic platná, nacpal mi do pusy prsty. Mezitím se kapitán do mě udělal, vojel mě, jak kdybych byla nafukovací panna. Jeho kamarádovi jsem byla přinucena vykouřit péro. Postříkal mi celej obličej. Bylo toho tolik, že snad nehonil celej tejden. Část jsem musela spolykat.

Nenechalo na sebe dlouho čekat, aby další nadrženej připitej boreček nevyužil situace. Obrátil mě na bok a za chvíli se do mě udělal. Lacinější děvku už sehnat nemohli, byla jsem jak věc, která se ošuká a odhodí. Myslela jsem si, že horší to bejt už nemůže. Bohužel na závěr přišla opravdová třešnička. Ležela jsem s vystrčenou prdelkou, hlavou k zemi a už jsem se ani neodvažovala podívat, co se děje. Jen jsem cítila, jak mi někdo strká prsty do zadku. Nikdy jsem anál neměla. Po troše rozdráždění díry, jsem jen už vnímala bolest při pronikání penisu do zadku.

Někdo, ani nechci vědět kdo, mi na závěr vymrdal a vystříkal anál. Jen jsem ležela, nic neříkala. Ostatní usoudili, že toho už mám asi dost. Co na tom bylo ale nejšílenější, že jsem si najednou začala uvědomovat, že přes všechen ten stud a ponížení, jsem vlastně vzrušená. Že mi to bylo uděláno tak, jako nikdy a málokomu.

Posloužila jsem jako hračka. Za dobré výsledky odměna, za špatné trest. Nebo také odměna?

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Tygr
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.