Způsob komunikace, díky které si získáš její zájem. Jak na to?

Rady/Tipy

Způsob komunikace, díky kterému si získáš její zájem. Jak na to?

Jestli si chceš skutečně získat její zájem, musíš vědět jak s ní správně komunikovat. Ty jsi totiž tím, kdo chce získat zájem, a proto i ty musíš být tím, kdo ukáže své kvality. Jestli to zvládneš, je tvoje. Jak tedy správně komunikovat a kterým chybám se při komunikaci vyhnout?

Vzbuď zájem očním kontaktem

Komunikace očním kontaktem vytváří první dojem

Podívej se na ni a čekej, než si toho všimne. Jakmile se na tebe podívá, usměj se a pomalu uhni pohledem jinam. Jestli se na tebe nějakou tu dobu dívá, je jasné, že má zájem a ty můžeš začít konverzaci.

Pokud se však dívá jinam, tvůj pohled ji nejspíš nezaujal a ona o konverzaci nemá zájem. V takovém případě by bylo jakékoliv zahájení konverzace zbytečně nucené a nepřirozené. Nikdy také nezačínej konverzaci ve chvíli, pokud se baví s jiným mužem, vždy se snaž konverzaci udělat vysoce osobní a soukromou záležitostí, která je však otevřená a příjemná.

Věř si, jinak budeš nervózní

A nervozita představuje ten největší problém. Věčné zakoktávání, mluvení o naprostých blbostech mimo téma a samozřejmě i špatná řeč těla nebudí zrovna moc důvěry. To vše vytváří přílišná nervozita, která tě blokuje. Je naprosto v pořádku být mírně napjatý z neznámého. To do určité míry chceš mít, jelikož díky tomu vysíláš vysoce přitažlivé signály, které žena může zaznamenat. Ve vysoké míře je to vak nežádoucí aspekt, který celou tvou shanu podkopává.

Ale jak se vypořádat s nervozitou? Holt, chce to trénink. Pokud oslovuješ dívku poprvé, je jasné, že budeš nervózní. Pokud jsi oslovil již řadu žen, avšak stále jsi nervózní, tak si prostě nevěříš a to musíš změnit. Hlavně si uvědom, že i když ti to nevyjde, svět se nehroutí a život jde dál. Sebedůvěru můžeš natrénovat před zrcadlem nebo se natoč na kameru a pak se podívej na svůj projev. Vytyč si jednotlivé body a na nich vždy zapracuj.

Mluv pomaleji a plynule

Plynulá a stabilní komunikace vytváří u žen důvěru

Ve své komunikaci si vždy dávej pozor na to, zda komunikuješ skutečně plynule, je ti rozumět a zda komunikuješ dostatečně pomalu. Z takovéto komunikace každá žena cítí sebejistotu, důvěru a sílu, což jsou přesně ty vlastnosti, které chceš ze sebe vyzařovat. Díky pomalejší komunikaci budeš také mluvit více hlubokým hlasem, který je přitažlivý.

Avšak dej si pozor, abys nebyl až moc zpomalený. Tvůj hlas by měl být stále dostatečně energetický a rázný, to totiž nutí ženu na tvou komunikaci emočně reagovat. Na jedné straně tedy donutíš ženu na tvá slova emočně reagovat a na straně druhé nabízíš přitažlivé vlastnosti. Takto si tě žena na emocionální úrovni zapamatuje a zafixuje ve velice pozitivním dojmu. Skutečně, dávej si pozor, abys nebyl ve slovech moc zbrklý, ale naopak ani ne moc apatický. Věnuj se své výslovnosti a neboj se opakováním trénovat vhodná slova.

Zaujmi správné postavení těla

Rovný postoj, vzpřímená hlava a vypnutá hruď. Řeč tvého těla by měla plně reflektovat to, jakým způsobem mluvíš a komunikuješ. Kolikrát všechny pokusy mohou selhat, jelikož se příliš potíš, třepou se ti ruce nebo jsi zbytečně moc shrbený. Těmto negativním postojům ti doporučuji se vyhnout, stejně jako překříženým nohám i rukou.

Na ženu velice zapůsobíš, pokud budeš ze sebe vyzařovat pozitivní energii, která dokáže zahnat její chmury a špatné myšlenky. Díky tomu tě bude vidět jako svého hrdinu a jak jsme si řekli, emoce jsou pro ženy skutečně důležité.

Pokud stojíš vzpřímeně, vypadáš vyšší a to na ženy velice dobře působí. Žena také vypadá, že je nižší. To okrajově nechá v ženě tvořit pocit nechat položit svou hlavu na tvou hruď a nechat se hladit. K tomu samozřejmě může dojít, pokud z tebe žena ucítí, že ji poskytneš pocit bezpečí.

Během komunikace se usmívej

Úsměv je někdy více, než se zdá

Víš, co se ženám líbí víc než namakaný drsný chlap? Namakaný drsný chlap, který se usmívá. Pokud nejsi namakaný a drsný, je to v pohodě. Stále se totiž můžeš usmívat. Úsměv dělá skutečně hodně, obzvlášť pokud se umíš smát i ve velmi obtížných a těžkých životních situacích. To vyžaduje mnoho vůle a psychické síly. Proto umění se usmívat je mnohdy víc než namakané tělo a drsný pohled.

Úsměvem dáváš najevo, že jsi v pohodě a že tě nic netrápí. Díky tomu se ti žena může i sama otevřít se svými trápeními, cítí totiž, že ji s tím svou pozitivitou pomůžeš. Proto neváhej a více se usmívej. Pomůže ti to ženu okouzlit. Kromě jednotlivých slov, která řekneš, je totiž důležité i s jakou energií to sdělíš. A kromě toho, že úsměv pěkně vypadá, zlepší se ti i nálada sama o sobě.

Bav se spíše o ní, buď enigma

Pakliže se budeš s dívkou bavit o jejím životě, povaze, koníčcích apod., ukážeš tím, že jí plně dáváš svou pozornost. Avšak dej si pozor, aby tvé otázky nebyly vyloženě vtíravé. Spíše se zeptej na pár základních věcí a zbytek už jen rozvíjej konverzací. Neváhej také využít své prostředí jako podněty pro zahájení diskuze. Kupříkladu, jestli jste v parku, začni konverzaci třeba o přírodě nebo o krásném slunečním dnu. Jestli jste oba před McDonaldem, zeptej se, co má nejradši z nabídky a hledejte společná témata, která ve vás rezonují.

Skutečně projev svůj zájem i pozornost a plně si uvědom, co ti říká a reaguj na to. Takto si žena bude připadat, že jste spolu vedli dlouhou konverzaci, ale vlastně o tobě nic neví. To ji pobídne k tomu, aby se s tebou ještě jednou minimálně setkala. Využij toho při dalším rande, kde o sobě sdělíš víc.

Ptej se na její názory a nech ji mluvit

Poznej její názory a získej si její respekt

Respekt ženy si získáš, pokud místo vnucování svých názorů se začneš tázat po těch jejich. Samozřejmě, vědět jaké jsou její koníčky, co dělá za práci či zda studuje je super, ale za jejími názory se skrývá její idealismus, který odhaluje směřování v jejím životě. Ale opět, zkus se bavit ve velmi pozitivním duchu.

Ze začátku je vhodné, když se společně bavíte o jednoduchých a nezávažných tématech, ale časem klidně můžete přejít do hlubokých konverzací nad nebem a zemí, o smyslu života či politice. Konverzace by měla vždy plynout nenuceně a nenásilně.

Chovej se dospěle a zrale

Důležitý bod, který rozhoduje o tom, zda skutečně dívku získáš a zda si ji udržíš v dlouhodobém rámci jako chlap. Nejde o to být neustále vážný, ale zralý. To je nejpřitažlivější. Emocionální zralost je mnohdy více preferovaným aspektem než samotná inteligence.

Skutečný chlap si nepotřebuje nic dokazovat, nejedná příliš agresivně, je zodpovědný, není apatický a dokáže otevřeně projevovat své emoce a bere sebe takového jaký je. Nejhorší je, když se budeš ženu pokoušet přesvědčit o své hodnotě a ceně. Tím dáš akorát najevo, že na ni nemáš a za moc nestojíš.

Čemu se v komunikaci nejlépe vyhnout?

Některým věcem by ses měl v komunikaci radši vyhnout

Přílišné váhavosti jestli konverzaci zahájit či nikoliv. Buď iniciativní a neboj se jít osudu naproti. Naprosto se také vyhni klasickým balícím hláškám. Jasně, u kamarádek si to dovolit můžeš, jenže při navazování prvního kontaktu je to naprosto nevhodné a většině žen se to prostě nelíbí. Nesnaž se být moc zajímavý. A to i v případě, pokud skutečně zajímavý jsi. Můžeš mít za sebou velmi zajímavou minulost, můžeš mít drahé auto i tučné konto, ale pokud to budeš ze sebe chrlit jak na běžícím pásu, zavání to povrchností a to ženy, které hledají skutečně hluboký vztah, vůbec nezajímá.

Nedávej najevo, že jsi zoufalec, tím, že budeš zbytečně moc nadužívat komplimenty. Kompliment stačí jeden nebo dva, pěkně upřímný a od srdce. Stačí pochválit účes nebo úsměv a je to. Nic víc. Přílišné komplimenty mají naopak opačný efekt, žena si pak myslí, že nic jiného než komplimenty nenabídneš, proto tě nepustí dál.

Jestliže se budeš během konverzace často vyhýbat očnímu kontaktu a rozhlížet se po okolí, žena velmi pravděpodobně získá pocit, že ji nedůvěřuješ nebo před ni něco nepěkného skrýváš. Neboj se jí proto dívat do očí, přičemž se budeš usmívat. To působí naprosto skvěle a díky tomu si získáš její důvěru.

Tak co, jdeš do toho?

Pracuj na svých slabinách, zlepšuj své silné stránky. Trénuj před zrcadlem a usmívej se i v těžkých životních situacích. Takto si jednak dodáš nutnou sebedůvěru, ale také zlepšíš své dovednosti komunikace a osobního projevu. A to se hodí nejen v navazování vztahů s ženami, ale i v životě obecně.

Mohlo by tě zajímat

Psychologie sexuální přitažlivosti. Jak přemýšlí pravý lovec?

Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Sexuální výkonnost. Staňte se dravcem s medvědí výdrží

Signály, díky kterým poznáte, že vás chce. Jak zabodovat a přivést večer do finiše?

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Jakub
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.