Zvětšení penisu? Jde to. Víme jak

Rady/Tipy

Zvětšení penisu? Jde to. Víme jak

Větší penis je přáním mnoha mužů. Marně je mohou ženy uklidňovat, že na velikosti nezáleží nebo že i s malým kašpárkem lze dělat velké divadlo. Muži už od puberty porovnávají velikost svého přirození s ostatními a ve sprše pokukují po nádobíčku jiných samců. Menší penis může být celoživotní příčinou nižšího sebevědomí a zdrojem dalších negativních pocitů a prožitků. Přitom řešení, jak pánské přirození zvětšit, existuje. Možností je několik. 

Obsah:

Proč chtít větší penis?

zvětšit penis je možné bezpasaka.cz

 • Zvýšení sebevědomí v životě - muži s větším penisem mají vyšší sebevědomí a tím pádem  dosahují vyšších úspěchů. Často pracují na vyšších postech a berou více peněz.
 • Větší úspěch u žen - ženy mají rády muže s vyšším sebevědomím, jsou pro ně přitažlivější mimo jiné proto, že snáze navazují kontakt a nemají problém se sebeprezentací.
 • Zvýšení sebevědomí při sexu - když není muž spokojený s velikostí svého penisu, je stydlivější, nerad se svléká před ženou a důsledkem jsou i poruchy erekce.
 • Kvalitnější sex - u mnoha sexuálních pozic je třeba většího penisu, aby si milování mohly naplno užít obě strany.
 • Zvýšení sexuální výdrže - muži s větším penisem mají většinou větší sexuální výdrž. 
 • Šťastnější život - spokojenost s vlastním tělem, tedy i penisem, je základem šťastného života.

Vakuové pumpy

vakuové pumpy na penis bezpasaka.cz

Vakuové pumpy vytvářejí podtlak, na základě kterého se v penisu nashromáždí krev a dojde k jeho dočasnému zvětšení. Při dlouhodobém používání může dojít k trvalému malému zvětšení, ale často za cenu potrhání žilek v pokožce penisu a navíc pouze v řádech několika milimetrů. Topořivá tělíska se pod tlakem roztahují, ale spíše, než na délku, bude mít používání pumpy vliv na objem penisu.

Tato erotická pomůcka se dá velmi dobře použít pro odstranění problému s dosažením erekce. Díky ní dosáhnete tvrdší erekce a dočasného zvětšení penisu.

Nezapomeňte na to, že vakuový válec se nasazuje až na kořen mužského údu, aby pumpa dobře těsnila. Dokonalému těsnění pomůže i vyholení ochlupení. Výsledky se logicky nedostaví hned po začátku odsávání, ale je nutno určitou dobu čekat. Počítejte s 10-15 minutami. Některé vakuové pumpy obsahují i vibrátor. Vibrace napomáhají ke vzrušení, které je díky nim intenzivnější. 

Jako erotická pomůcka je vakuová pumpa příjemným zpestřením sexuálního života. Zapříčiní krátkodobé zvětšení penisu, lepší a kvalitnější erekci. Nejde o drahou hračku, samotné užívání je snadné a při dodržování návodů i bezpečné. Více informací o použití a typech vakuových pump najdete ZDE.

Natahovače penisu

natahovač na penis bezpasaka.cz

Natahování je nejstarší způsob pro zvětšování penisu. V minulosti byl velmi nebezpečný. Používala se různá závaží a podomácku vytvořená udělátka. Dnes však existují certifikované pomůcky, které zajišťují bezpečnost a ochranu před zraněním. Nejvýznamnější výhody spojené s touto metodou jsou vysoká účinnost a trvalé výsledky. S tímto prostředkem získáte výsledky za několik týdnů. 

Nejznámějším je u nás produkt s názvem Andropenis, který má náležité bezpečnostní certifikáty. Jedná se o kvalitní zdravotnický prostředek na zvětšení penisu, ale také tomu nasvědčuje jeho cena (3000 Kč a více). Andropenis pracuje na tažné metodě u které se výsledky dostavují do 2 měsíců.

Je založen na principu natahování využívající trakční síly ke zvětšení penisu. Tento nárůst nastává díky reakčním vlastnostem tkání, v nichž dochází k množení a dělení tkáňových buněk působením nepřetržité tažné síly. 

 • Snadno se nosí a sundavá. Jeho užívání je velice diskrétní a pohodlné. Můžete ho používat během celého dne. Při chůzi i odpočinku.
 • Je doporučován mnoha urology a sexuology po celém světě. 
 • Skládá se z plastového kroužku spojeného se dvěma dynamickými kovovými tyčinkami, plastové podpěry a silikonového kroužku, který drží žalud penisu.

A výsledky? Během klinických testů bylo dosaženo následujícího zvětšení:

 • Permanentní prodloužení penisu v rozmezí 3 až 5 cm při erekci.
 • V klidovém stavu permanentní prodloužení v rozmezí 3 až 4 cm.
 • Zvětšení obvodu penisu v průměru o 1 cm.

Zázračné tablety

tablety vimax na větří penis bezpasaka.cz

Používání tablet za účelem zvětšení penisu má velkou historii a je velmi rozšířené zejména v USA, Austrálii, Velké Británii a Kanadě. Na evropském trhu je dnes už také k dostání mnoho prostředků, které slibují hory doly. Tedy nárůst v řádech centimetrů za pár týdnů. Některé fungují, většina z nich vám pouze vytáhne peníze z peněženky a zanechá penis v původní délce.

Jak tablety na zvětšení penisu fungují?

Stavba penisu se skládá ze tří částí. Dvě z nich jsou párové (topořivá tělesa) a jsou zodpovědné za pevnost erekce prostřednictvím regulace toku krve. Čím více jsou topořivá tělesa naplněna krví, tím větší erekci a velikost penisu získáte. Třetí část penisu je menší (houbovitá tkáň) a ta slouží k zabránění stlačení močové trubice během erekce. Klíč ke zvětšení penisu, pak spočívá v rozvoji topořivých těles tak, aby mohly pojmout co největší množství krve.

Většina doplňků stravy obsahuje látky a vitamíny, podporující mnoho funkcí, jako je rozšíření topořivých tělísek, zlepšení erekce, oddálení ejakulace, zvětšení objemu penisu a mnoho dalšího. Účinek se dostavuje rychle, bez práce a výsledky jsou trvalé.

Používání kvalitních doplňků stravy vám může přinést:

 • Delší a širší penis
 • Lepší kontrolu ejakulace
 • Kvalitnější a silnější erekci
 • Větší požitek ze sexu
 • Zvýšenou lubrikaci penisu
 • Prodloužení pohlavního styku
 • Zvýšení libida
 • Narovnání penisu

Jedničkou na trhu mezi tabletami na zvětšení penisu je kanadská značka Vimax. Tablety Vimax obsahují pouze přírodní výtažky z rostlin. Jejich složení stimuluje měkké tkáně penisu tak, že je možné dosáhnout jeho trvalého zvětšení jak na délku, tak v šířce. Těchto výsledků lze dosáhnout pomocí posílení produkce testosteronu, který stimuluje dilataci cév a zlepšuje schopnost erekce.

Cviky

cviky na větší penis bezpasaka.cz

Jak je dobře známo, když se nějaký sval posiluje, pak také roste. Důležitá je pravidelnost a důsledné dodržování cviků. Muž by neměl čekat obrovské nárůsty, které slibují některé reklamy. Každopádně výsledky jsou v dlouhodobém horizontu vidět. Efektivitu cvičení s penisem podporují i výzkumy. Ty dokazují, že zvětšení penisu pomocí cvičení je reálné. 

Cvičení a protahování v rozumné míře zlepšuje prokrvení a celkovou kondici penisu. Po delší době lze sledovat lepší a kvalitnější erekci. Stejně tak se dostaví i lepší prožitek ze sexu a výdrž. Cviky jsou většinou prováděny rukama za použití lubrikačního přípravku alespoň 3x týdně. Mezi nejpoužívanější a nejúčinnější metody patří:

 • Jelqing - během cvičení dochází masáží ke zvýšení průtoku napůl ztopořeným penisem. Krev je přivedena do všech částí penisu. Zde proudí a přirozeně zvětšuje tkáň uvnitř. Tím dochází k zvětšování penisu. Mrkněte, jak na to.
 • Stretching - cviky na prodloužení penisu provádějte vždy v klidovém režimu, tedy mimo erekci. Ideálně se toto cvičení provozuje vsedě na klidném místě pouze jednou nebo dvakrát denně. Uchopte žalud penisu, vytáhněte penis nahoru a natahujte jej asi 10 sekund. Potom vytáhněte penis doleva dalších 10 sekund, pak doprava. Opakujte tyto kroky jednou nebo dvakrát denně asi 5 minut. Pokud ve cvičení vytrváte, můžete dosáhnout prodloužení až o několik centimetrů. Rozhodně ale neprotahujte penis, pokud vás to bolí nebo vám to není příjemné. 
 • Kegelovy cviky - technika používaná ke zvýšení průtoku krve do penisu. Využívá posilování svalů pánevního dna. Více o tomto systému a konkrétní cviky najdete ZDE.

Chirurgické zvětšení penisu

Prodloužení penisu se provádí částečným naříznutím vazu poutajícího penis ke stydké kosti. Po zákroku pak penis nestojí vzhůru ale vodorovně. Hrozí při něm poškození nervů a následně i nižší sexuální prožitek. 

Chirurgické zesílení penisu se provádí dodáním tukové tkáně pod kůži penisu pomocí injekcí. Tato tkáň se ocitá bez přísunu krve, postupně odumírá a zůstanou po ní jen jizvy. 

Obě metody jsou značně problematické a například Americká urologická asociace jejich provádění nedoporučuje. Navíc, pokud si muž chce dopřát tuto proceduru, musí sáhnout dost hluboko do peněženky. Zákrok stojí v průměru okolo 20 000 korun a více. Navíc je třeba počítat s několikatýdenní sexuální abstinencí.

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

Anatomie penisu a správná péče o mužský klín

Escort. Jak vypadá první objednávka?

 

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.