Baví tě články na BLOGU? Staň se i ty tvaří jediného a největšího blogu o sexu a zdraví. Buď aktivním přispěvatelem...

Chillout massage Prague
Praha 3
Telefon do podniku
+420 723 166 433

Chillout massage Prague

Praha 3
Jazyky
Chilloutmassageprague@gmail.com

Základní informace o privátu Chillout massage Prague

Jsi unavený po celodenním shonu? Chybí Ti pohlazení, dotyky, vzrušení? Chceš zažít něco nového, na co nikdy nezapomeneš?

Nabízíme erotické masáže plné vzrušení, dotyků a příjemného uvolnění. Zážitek, za kterým se budeš chtít vracet. Diskrétní luxusní byt na Praze 3, možnost parkování. U nás se budeš cítit skvěle, uvolněně, před masáží Tě čeká příjemná sprcha, nabídneme Ti něco k pití a potom už se můžeš oddávat dotykům a hlazení a dráždění. Nenabízíme sexuální služby, proto to prosím respektuj a neptej se nás na služby navíc. Dokážeme Ti, že erotika se dá prožívat i jinak. Masáže končí Tvým vyvrcholením.

Pokud si budeš chtít sjednat schůzku, prosím zavolej určitě předem, na přípravu je potřeba určitý čas nebo se může stát, že budeme zaneprázdněné. Dbáme na čistotu a hygienu, totéž vyžadujeme od našich hostů, díky za pochopení.

Těšíme se na Tvou návštěvu.

Otevírací doba

Pondělí
dle dohody
Úterý
dle dohody
Středa
dle dohody
Čtvrtek
dle dohody
Pátek
dle dohody
Sobota
dle dohody
Neděle
dle dohody

Dívky z privátu Chillout massage Prague

8
32 let
+420 723 166 433
Ověřeno
Praha 3
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.