Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Daria 25 let, Brno

Brno, Osová 
privat Dívka z privátu: Rozpalující masáž Brno
Tato dívka je také v kategorích: Zrzka Erotické masérky Vlastní privátek/prostor
telefon
+420 778 722 667
Řekni, že voláš z Bezpasaka.cz
Zavolej dívce
Hodnocení dívek
Základní informace o mně
Pro INFO & REZERVACE si ZAVOLEJTE a máte BONUS SPOLEČNOU SPRCHU KE VZÁJEMNÉ MASÁŽI Jsem SEXY KOČKA s dlouhou hřívou, velkými ŇADRY a pěkně VYŠPULENÝMI RTÍKY!

Čekají tě PLNÉ ŽENSKÉ KŘIVKY se 2kami + LAHODNÉ DOTEKY + VYVRCHOLENÍ podle PŘÁNÍ... Mezi mé speciální masáže patří: LASKÁNÍ erotogen
ních ZÓN - jemné & něžné doteky, po celém těle, se zaměřením na dráždění erotogenních zón, velmi relaxační a uvolňující techniky ROZKOŠE Masáž BODY to BODY po celém těle - nejdráždivější typ masáže, kde ti svými 2kami jezdím po těle, kloužu s nimi jen prostřednictvím žhavého olejíčku, na těch nejpříjemnějších místech, můžeš mi je postříkat, kdykoliv se ti to zlíbí MAZLENÍČKO pro TĚLÍČKO - to nejzajímavější se odkrývá ve své nahotě, právě zde, masíruji tebe, pak ty mě a nejlepší je, když se masírujeme vzájemně i na těch nejvzrušivějších místech, kdy můžeme dojít k oboustrannému orgasmu a ty stříkáš, kolikrát, je ti libo Moje DIVOKOST, JEMNOST & DRÁŽDIVOST tě přivedou na HRANICE ROZKOŠE, které se ti otevřou DOKOŘÁN. Sám si budeš moci VYBRAT, jaký způsob, technika či dotek, tě NEJLÉPE USPOKOJÍ. Poznáš takovou PESTROST, která ti byla doposud zapovězena. MILUJI náruživé MASÁŽE a MUŽE s pořádnou VÝBAVOU. Potřebuješ SAMETOVÉHO PTÁKA a HOLENÍ - DRÁŽDĚNÍ - STŘÍKÁNÍ tě čeká taky HOLENÍ 20 min. Přijď na NOVINKU v Brně. NIKDE jinde to NENAJDEŠ. U mě zažiješ PŘÍJEMNÉ HOLENÍČKO, taky pěkné POKOUKÁNÍČKO. Budu postupně celá NAHÁ. Začneme elektrickým strojkem a skončit můžeme i břitvou. Mám profesionální znalosti. Podle výběru ti tam nechám čárku, půlkruh či jiný tvar. Ráda holím koule a MAZLÍM se s nimi... DRÁŽDĚNÍ AUTOEROTIKA 30 min. Můžu ti taky ukázat, jak UMÍM zacházet s RŮZNÝMI EROTICKÝMI pomůckami. Či si je na mě VYZKOUŠÍŠ? Vibrátor, dildo, nebo bičík, co by tě lákalo? Baví mě to, jsem HRAVÁ a VYNALÉZAVÁ. Není větší vzrušení pro muže, než NADRŽENÁ kočička. ROZVÁŠNÍME se spolu až do ORGASMU?

Čeká tě NADRŽENÁ DARIA, znalkyně EROTIKY & POMŮCEK všeho druhu. Najdeš mě v Brně, blízko D1, kousek od OC CAMPUS, obvykle denně 10 až 24 h, tak se rezervuj 778722667 a HOLENÍ - AUTOEROTIKU nebo MASÁŽ si spolu skvěle užijeme.
Co pro tebe mohu udělat
  • Tantra
  • Masáž penisu a prostaty
  • Erotické masáže
  • Tantrická masáž s vyvrcholením muže
  • Masáž
  • Nuru masáž
Výška167 cm
Váha59 kg
Velikost prsou2
JazykyČesky Anglicky
Kdy jsem k dispozici
Pondělí 10:00 - 24:00
Úterý 10:00 - 24:00
Středa 10:00 - 24:00
Čtvrtek 10:00 - 24:00
Pátek 10:00 - 24:00
Sobota 10:00 - 24:00
Neděle 10:00 - 24:00
Recenze a hodnocení:
0 z 5  
Hodnotilo 0 uživatelů
Přidat hodnocení

Další dívky z privátu

Podobné dívky

×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky