Lenis, 48 let

Praha 5, Zborovská 
Tato dívka je také v kategorích: Blondýna Hubená Masérky Vlastní privátek/prostor
telefon
420 774 401 405
Řekni, že voláš z Bezpasaka.cz
Zavolej dívce
Hodnocení dívek
Základní informace o mně
Přijď si vychutnat vzrušující a uvolňující
  1. Klasická erotická masáž se zaměřuje především na uvolnění svalů, napětí a regeneraci těla.Velká část masáže je zaměřena na masáž intimních partií a běžnou součástí je speciální ruční masáž s pomalým oddalováním vyvrcholení . Výhodou této masáže je tedy jak uvolnění svalstva,tak uvolnění stresu a napětí v celém těle. Odpočinek vám zajistí krásné, čisté a diskrétní prostředí, kde si před masáží dáte sprchu a při svitu svíček a relaxační hudby si vychutnáte svou masáž. Masérka vás přivítá dle vašich požadavků buď v erotickém prádle nebo jen v celé své kráse zahalená v šátku 60 min.
  2. Tantrická masáž (senzuální doteková) začíná „uměním doteku“, kdy masérka lehkými smyslnými doteky navozuje intimní atmosféru. Pak si masírovaný lehne na lůžko a začíná vlastní masáž. Střídají se nejrůznější formy doteků, od hlazení peříčky, tantrickými rukavicemi z králičí kůže, až po jemnou masáž celého těla. Někde hluboko uvnitř se rodí silná sexuální energie, která začíná mohutně pulzovat celým tělem. V poslední části masáže se masérka věnuje intimním partiím (masáž lingamu - penisu) a pomalu se blíží silný euforický prožitek, který je mnohem silnější než běžný prožitek z běžného aktu.
  3. Body to Body masáž celým tělem masérky, kde si Tě Budu hýčkat,hladit peříčky, dráždit svými doteky a nehty. Jemnou masáž dlaněmi,předloktím vystřídá nejvíce erotická a dynamická masáž mými ňadry, zadečkem, mušličkou, kde si vychutnáš každou mou křivku ne mém těle,kdy oboustranné doteky jsou samozřejmostí a masáž zakončím speciální masáží penisu s oddalováním vyvrcholení.
  4. Masáž penisu pro muže je speciální masáž penisu a okolí s postupným oddalováním orgasmu, kde zažijete jemné, smyslné doteky plné erotiky, jenž zcela uvolní Vaše tělo a mysl. Pánové představte si ... Ležíte na zádech na masážním lehátku, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé doteky. Začínám masírovat dolní končetiny, postupuji vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. Posadím se na lehátko mezi vaše roztažené nohy, uchopím váš penis a přitáhnu ho dolů, začnu ho jemně masírovat, střídám úchopy u kořene i na žaludu, jemnými i silnými stisky, krouživými pohyby, drážděním varlat i žaludu ... Tato technika je používána za účelem oddálit vaše vyvrcholení až do velké slasti, kdy nastává zpravidla silné chvění po celém těle ,někdy i kroucení prstů u nohou těsně před výronem semene.V ten okamžik techniku přeruším a po zhruba 1 minutě pokračují. Po několikáté opakující se stimulaci vám bude v penisu příjemně škubat a po celém těle se bude rozlévat pocit chvění a rozkoše, budete mít husí kůži, zrychlený dech a možná vyteče kapka rozkoše, ale penis bude stále ztopořený a připravený na další oddalování. Budu takhle pokračovat celou dobu a až to nebudeš moci vydržet, vyteče z Tebe doslova i ta poslední kapička rozkoše
Vzrušující a nezapomenutelné zážitky se sexy zralou a zkušenou masérkou Tě přivede na vrchol blaha v luxusním aparmánu 100 % diskrétním prostředí na Praha 5 Smíchov
Lenis rezervace na tel: 774 401 405.
Co pro tebe mohu udělat
  • Masáž penisu a prostaty
  • Erotické masáže
  • Tantrická masáž s vyvrcholením muže
  • Masáž
  • Nuru masáž
Výška174 cm
Váha64 kg
Velikost prsou2
JazykyČesky
Kdy jsem k dispozici
Pondělí 10:00-21:00
Úterý 10:00-21:00
Středa 10:00-21:00
Čtvrtek 10:00-21:00
Pátek 10:00-21:00
Sobota 10:00-21:00
Neděle dohoda
Recenze a hodnocení:
4 z 5  
*****
Hodnotilo 1 uživatelů
Přidat hodnocení
hodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení
0
hodnoceníhodnoceníhodnoceníhodnocení*
1
hodnoceníhodnoceníhodnocení**
0
hodnoceníhodnocení***
0
hodnocení****
0
31.08.2021
Uživatel
Tery Uživatel
*****

Podobné dívky

×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky