Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
FAQ
Podívej se na nejčastější dotazy. Pokud nenajdeš odpověď na svoji otázku, kontaktuj mě na 736 134 843 - volej, piš SMS nebo využij aplikaci WhatsApp a poradím ti.
Online jsem v čase po - ne 09:00 - 15:00, poté poprosím o SMS, ozvu se zpět. 
Gábina

Inzerce Jak upravit svůj profil Platba Balíčky Ostatní

Inzerce

Jak se mám registrovat?
Na PC klikni vpravo nahoře na Registrace inzerenti a zvol si variantu Dívka, Privát nebo Noční klub. Dál tě to již navede. Na mobilu klikni vlevo nahoře na tři čárky a zvol Registrace inzerenti, dále je už postup stejný. Jakmile schválím registraci, pošlu ti platební údaje a máš 3 dny na úhradu inzerce. 

Zobrazuje se mi informace, že e-mail již existuje. 
Kontaktuj mě na 736 134 843. Volej, piš SMS nebo využij aplikaci WhatsApp a pomůžu ti. 

Jak být víc vidět? 
Vyber si Členství Exclusive a my už se o vše postaráme. Pokud máš zájem o individuální nabídku neváhej nás kontaktovat na čísle 736 134 843. Volej, piš SMS nebo využij aplikaci WhatsApp. Můžeš také využít email [email protected]

Můj inzerát se nezobrazuje na 1. pozici? 
Můžeš si přikoupit doplňkovou službu nebo banner, aby tě každý měl hned na očích. Ozvi se mi a vymyslíme nejlepší řešení: 736 134 843. Volej, piš SMS nebo využij aplikaci WhatsApp

Kde všude může být vidět můj profil?  
Na našich dalších stránkách, např.: broskvicky.cz, freepornvideo.cz, eshop.bezpasaka.cz

Proč musím doložit selfie? 
Nechci Vám ji poslat. Naším cílem jsou spokojení klienty a klientky, a proto je pro nás důležité, aby vaše fotky byly reálné a ověřené. Tvé selfie slouží pouze pro ověření pravosti fotografií v inzerci. Bez ověření není registrace možná.

Jak upravit svůj profil

Mám volno a chci zavřít svůj profil, jak to udělám?
Vpravo nahoře zadej svoje přihlašovací údaje (email a heslo) a přihlas se do profilu. Zvol Můj účet a vyber Nastav si OTEVŘENO/ZAVŘENO. Pokud máš registraci jako Privát a chceš upravit profil dívek, vyber: Naše dívky - vyber Dívku - Upravit profil a dole je volba Nastav si OTEVŘENO/ZAVŘENO.

Jak upravím své fotografie? A jejich pořadí?
Vpravo nahoře zadej svoje přihlašovací údaje (email a heslo) a přihlaš se do profilu. Zvol Můj účet a vyber Uprav svůj profil. Pokud máš registraci jako Privát a chceš upravit profil dívek, vyber: Naše dívky - vyber Dívku - Upravit profil.
Hlavní foto zvolíš, když zaklikneš "Hlavní". Fotografie můžeš snadno řadit přetažením.

Jak přidám profil dívky pod Privát?
Vpravo nahoře zadej svoje přihlašovací údaje (email a heslo) a přihlaš se do profilu. Zvol Můj účet a Přidej dívku. Pokud přidáváš Dívku přes mobil, rozbal si hlavní menu "Zobrazit vše" a poté budeš mít k dispozici možnost Přidej dívku. 

Jak upravím inzerát?
Vpravo nahoře zadej svoje přihlašovací údaje (email a heslo) a přihlaš se do profilu. Zvol Můj účet a vyber Uprav svůj profil. Pokud máš registraci jako Privát a chceš upravit profil dívek, vyber: Naše dívky - vyber Dívku - Upravit profil.


Platba

Jak zaplatím svůj profil?
Vpravo nahoře zadej svoje přihlašovací údaje (email a heslo) a přihlas se do profilu. Zvol Můj účet a vyber Placený profil. Ihned vidíš, do kdy máš balíček aktivní a níže si vyber variantu Členství, případně doobjednej nějakou doplňkovou službu. Můžeš platit převodem, složenkou nebo platební kartou - to je nejrychlejší. Máš zájem o platbu na víc měsíců nebo jinou doplňkovou službu? Ozvi se mi 736 134 843 a spolu najdeme ideální řešení. 

Zapomněla jsem údaje k platbě.
Údaje k platbě máš v SMS a e-mailu a po příhlášení také v Můj účet. Pokud je nemůžeš najít, kontaktuj mě a já Ti pomůžu. 

Kde vložím peníze v hotovosti, jakou máte banku?
Pokud chceš vložit peníze přímo na náš účet, stačí zajít na jakoukoliv pobočku Fio banky. Transakce je zpoplatněna dle ceníku banky. 

Co se stane, když nezaplatím?
Tvůj profil nebude dostupný a ztratíš historii svého účtu.

Jakou nejmenší částku mohu měsíčně platit, abych u Vás měla profil?
Minimální částka je 490 Kč pro dívku a 990 Kč pro privát/klub.

 

Balíčky

Jak funguje služba automatické TOPování?
1x za 48 hodin jsi topovaná a posuneš se opět na přední pozici ve tvém kraji a pro tvé město. 

Co znamená VIP pozice? A mohu si vybrat, na jaké pozici se bude můj profil zobrazovat?
Díky této službě se budeš ukazovat po určitý čas na hlavní straně bezpasaka.cz. Pokud máš zaplacené Členství Premium, automaticky se na hlavní straně tvůj profil náhodně ukazuje. U Členství Exclusive máš garanci několik dnů v měsíci, po které jsi na úvdní straně. Chceš mít pevnou pozici? Jde to, stačí si vybrat balíček: VIP pozice. Budeš zobrazena na 30 dní na pozici, kterou si vybereš :)

Nechci, aby můj profil byl propagován na FB.
Pokud nemáš zájem o propagaci na FB, stačí nám to dát pouze vědět a my vše zařídíme.

Chtěla bych být vidět na bannerech, co proto mám udělat?
Spoj se s námi a domluvíme se, jaké místo je volné.

Mohu získat výhodnější cenu, když zaplatím na víc měsíců dopředu?
Ano, rádi se domluvíme na platbě na delší časové období, a proto ti dáme zvýhodnění. Spoj se s námi a vymyslíme to nejlepší řešení.

Mohu získat individuální služby?
Zavolej nám a řekni nám, co si představuješ a domluvíme se, jaké jsou možnosti.


Ostatní

Přišla mi od Vás SMS, co to znamená?
Naše inzerenty pravidelně kontaktujeme a sdělujeme jim aktuální věci. Všechny informace jsou popsané v SMS. Pokud potřebuješ více informací, ozvi se mi a ráda to s tebou projdu. 

Neznám své heslo do účtu.
Vpravo nahoře zvol Přihlásit se a pod přihlášením je možnost: Zapomněl/a jsi heslo? Nic se neděje. Pošleme ti nové. Zadej svůj e-mail a obratem obdržíš nové heslo do e-mailu. Po přihlášení do Můj účet si ho můžeš změnit (Uživatelský účet). Pokud ti to nejde, ozvi se a pomůžeme Ti.

Neznám přihlašovací email.
Je to email, který jsi zadávala při registraci a chodí ti na něj od nás i různé informace. Pokud ani tak nevíš, který to je, kontaktuj nás a my vše zařídíme.

Nemám přístup k internetu a chci na svém profilu zadat změny.
Kontaktuj nás a my vše zařídíme.

+420 736 134 843
[email protected]
PO - NE: 9:00 - 15:00,
poté SMS, ozvu se zpět :-)
whatsapp, SMS, FB

Blog

blog

Největší blog o erotice, zdraví a sexu v Čechách

Vše o erotice a sexu. Otevřeně a bez předsudků. Pravidelná porce erotických povídek, exkluzivních rozhovorů, recenzí, novinek a tipů ze světa zdraví a sexu.

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00Laura Panská

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00David

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00Mia K.

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06Mia K.

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky