Pomoz nám vylepšit naše služby... V čem ti tento web vyhovuje? Co naopak máme zlepšit? Odpověz na pár otázek. Děkujeme

Nella, 27 let
Praha 8
Telefon dívky
+420 606 589 879
Ověřeno

Nella, 27 let

Praha 8

Základní informace dívky Nella

Vítám Tě :-)
Děkuji, že ses rozhodl využít pár minut svého času a dozvědět se o mně a o tom, co nabízím a poskytuji trošku více. Následující text se Ti bude možná zdát trochu dlouhý, ale věř, že to má dobrý důvod. Snad Ti bude nápomocen ve Tvém rozhodnutí. Prosím, přečti si ho opravdu pozorně, abys na jeho konci věděl, zda jsem pro tebe tou za kterou chceš přijít a strávit s ní svůj drahocenný čas.

Mé jméno je Nella. Jsem mladá žena, která má velice pozitivní přístup k sexu a erotice jako takové a která si užívá čas ve společností starších mužů, jež dbají na diskrétnost a osobní hygienu, kteří chápou a respektují, že zdraví máme jen jedno a je potřeba ho chránit, pro které je je jejich spokojenost stejně důležitá jako ta moje a kteří hledají kvalitní strávení svého volného času a uspokojení potřeb bez stresu a spěchu v příjemné společnosti. Nikdy neposkytuji nic, co nemám sama ráda a co by mi mohlo být jakkoli nepříjemné.

Pár slov o mně: Mám hnědé vlasy, modré oči a plné rty, které doplňuje přátelský úsměv. Moje postava skýtá nějaké to kilo navíc, ale většina je uložena na těch správných místech a to hlavně v prsou a zadečku ;-) Ráda tě přivítám v mém soukromí, kde dbám nejen na čistotu, ale taky na diskrétnost a kde budeme sami a nikdo nás tak nebude rušit. Mým cílem je, aby ses u mě cítil příjemně a (u)spokojeně. Zkrátka abys hodil starosti za hlavu, vypnul a alespoň na chvíli zapomněl na svět tam venku. V případě zájmu mi prosím zavolej nebo napiš prostřednictvím aplikace WhatsApp. Věřím, že se domluvíme a prožijeme spolu krásné chvíle na které budeš nejen rád vzpomínat, ale za kterými se budeš i rád vracet. Těším se na Tebe :-)

Ověřené foto

Výška
172 cm
Váha
80 kg
Velikost prsou
5
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

✔ 69
Anál
BDSM
Bondage
✔ Deep throat
Doprovod
Erotické masáže
Escort
Fisting
Footfetish
✔ Klasika
Lesbi show
✔ Líbání
Masáž
Masáž prostaty
✔ Masturbace
Mužský anál
✔ Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
Připínák
S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
10:00 - 00:00
Úterý
10:00 - 00:00
Středa
10:00 - 00:00
Čtvrtek
10:00 - 00:00
Pátek
10:00 - 00:00
Sobota
10:00 - 00:00
Neděle
10:00 - 00:00
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.