Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Lady Madeline, 31 let
Praha 3
Telefon dívky
+420 722 671 911
Ověřeno

Lady Madeline, 31 let

Praha 3

Základní informace dívky Lady Madeline

BDSM lekce pro muže, ženy či páry, pokročilé i začátečníky.
Jsem dominantní a kromě kaviáru se lze se mnou domluvit téměř na všech BDSM praktikách: bondage, spanking, vosk, kolíčky, piss, clinic. jehly, gyn. a anální vyšetření, dog (pony) play, adult baby, moneyslave, psych. ponižování, šikana, výslech, facky, plivání, lechtání, nucená nahota, polykání vlastního spermatu, hry podle scénáře, feminizace, pánský anál (strap on), anální fisting a double fisting, bootfetish, footfetish, footjob, handjob, trampling, breathplay, mumifikace, elektro, BDSM zápas (wrestling), POT, CBT, ballbusting, facesitting, autoerotika, masáže (vibrační masážní hlavice).

Individuální přístup, vzájemná předchozí domluva o průběhu lekce a 100% diskrétnost jsou u mě samozřejmostí. Cena lekce je určena její délkou - platí se tedy čas, nikoli praktiky. Pro domluvu a objednání volejte minimálně den předem na tel.: 722671911, email: LadyMadeline@seznam.cz.

Výška
163 cm
Váha
54 kg
Velikost prsou
2
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
✔ BDSM
✔ Bondage
Deep throat
Doprovod
Erotické masáže
Escort
✔ Fisting
Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
Masáž
Masáž prostaty
Masturbace
✔ Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
✔ Pervers
✔ Piss
✔ Připínák
✔ S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
dle dohody
Úterý
dle dohody
Středa
dle dohody
Čtvrtek
dle dohody
Pátek
dle dohody
Sobota
dle dohody
Neděle
dle dohody
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.