Pomoz nám vylepšit naše služby, aby ti co nejvíce vyhovovaly. Chtěl bys vidět víc žhavých fotek než ostatní? Odpověz nám na 2 otázky... 

Lily, 23 let
Brno, Osová - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rozpalující masáže
Telefon dívky
+420 778 722 667
Ověřeno

Lily, 23 let

Brno, Osová - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rozpalující masáže

Základní informace dívky Lily

Vítej na mém rozpáleném profilu, který Ti přinese mnoho rozkošných chvil o mém umění JEMNÝCH & VZRUŠUJÍCÍCH MASÁŽÍ s prvky tantry.

Ovládám několik originálních a velmi kontaktních masáží, při kterých dojdeš k dokonalé extázi. Objevíš kouzelné doteky, které Ti dokáže dát, jen pravá žena, která je plná ŽIVOČIŠNOSTI a umí přijímat i tvořit mužnou sílu. Těším se, na to jiskření mezi námi, kde každý další dotek, probouzí Tvou mužnost, v mé dráždivé masážní komnatě, plné překvapení. Nyní ti zavoní aromatickými oleji a skvěle Tě naladí na dokonalý odpočinek.

Mám dlouhé melírované vlasy, vyzývavý úsměv, 3-ky prsa a v žilách mi koluje nespoutaná vyzývavost. Těším se na Tvůj hlas, až uslyším Tvá přání a budu je moci s Tebou naplnit. Moje masáž je pouze pro Tebe, velmi spontánní a obsahující několik specifických částí, které tě SKVĚLE ROZŽHAVÍ. Zároveň si užiješ skutečného umění doteku a vzrušující celotělové masáže. Zvláště se soustředím rovněž na Tvůj LINGAM a i opakovaně ho přivedu až na vrchol.
Při masáži jsem NAHÁ (ráda se ukazuji), pro Tvé potěšení a okořenění požitku všech tvých smyslů. Doporučuji min. 1 h, která může být poprvé ZASVĚCENÍN do takové masáže, kde ochutnáš více stylů. Ostatní je vždy, na osobní domluvě.

Můžeš mít i dvě masérky, hra čtyř rukou je ještě více pestrá a dráždivá včetně RITUÁLNÍHO OSVĚŽUJÍCÍHO MYTÍ. Pokud nezvednu tel., nemohu, ale zavolám zpět či napíši SMS. Masáže je možné okořenit i v kombinaci s HORKOU LÁZNÍ nebo FINSKOU SAUNOU a ještě více se uvolnit a zahnat tak následky stresu. Rezervace a podrobnosti poskytnu na tel., termín dle dohody (min. od 10 do 24 h).

Těším se LILY. Jsem 23-letá bloncka, 172 cm, 69 kg a 3 prsa. Nacházím se kousek od zastávky (šalina č. 8) a rovněž téměř u sjezdu z D1 na VÝSTAVIŠTĚ - na dohled od CAMPUSU, parkování je hned vedle. MASÍRUJÍ i PÁRY a to sama nebo s kolegyní, je to vždy skvělé osvěžení ve vztahu.

Ověřené foto

Výška
172 cm
Váha
72 kg
Velikost prsou
3
Jazyky
dotekovemasaze@seznam.cz

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
BDSM
Bondage
Deep throat
Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
Fisting
Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
✔ Masáž prostaty
Masturbace
Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
Připínák
S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
NONSTOP
Úterý
NONSTOP
Středa
NONSTOP
Čtvrtek
NONSTOP
Pátek
NONSTOP
Sobota
NONSTOP
Neděle
NONSTOP

Další dívky z Rozpalující masáže

10
35 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
6
38 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
8
38 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.