Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Lucie, 30 let
Praha 5, Klicperova 7 - Zobrazit na mapě
Telefon dívky
+420 724 743 794
Ověřeno

Lucie, 30 let

Praha 5, Klicperova 7 - Zobrazit na mapě

Základní informace dívky Lucie

Ahojte.... už dlouhý čas se zabývám tantrou. Dva roky dělám masáže a jde mi to dobře, a baví mě to. Pánové odchází a vrací se nadšení. Velmi ráda masíruji i ženy. Takové vaginální mapování může být i skvělým léčivým dárkem a léčivý potenciál to opravdu má! Baví mě leccos, hodně věcí i ze sekce BDSM, nic pro mě není tabu, ale nejvíce, když se někdo opravdu rozhodne pracovat na své energii, na svém osvobození, rozšíření, prohloubení a štěstí. Masáže provozuji v malé roztomilé garsonce na Andělu, čajíček, sprcha, šamanský buben a očista šalvějí. Základ uvolnění, základ výborného zážitku. Nejkratší čas čisté masáže je 90 min. Cena je 2500. Delší masáž je určitě možná i vítaná - 700/30 min. Počítejte i nějaký čas okolo, není kam spěchat, i prožitků tuplem ne. Tak zvedněte telefon a objednejte se, na zprávy nereaguji, vážím si svého volného času. 724743794
Budeš/budete se mít jako v ráji!!!

Výška
173 cm
Váha
63 kg
Velikost prsou
3
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
✔ BDSM
✔ Bondage
Deep throat
✔ Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
✔ Fisting
✔ Footfetish
Klasika
Lesbi show
✔ Líbání
✔ Masáž
✔ Masáž prostaty
✔ Masturbace
✔ Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
✔ Připínák
✔ S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
dle dohody
Úterý
dle dohody
Středa
dle dohody
Čtvrtek
dle dohody
Pátek
dle dohody
Sobota
dle dohody
Neděle
dle dohody
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.