Chceš vědět jako PRVNÍ o nových dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru a VYHRAJ "masáž" v délce 30 min v Neon Clubu na Praze 2

Madam Lusi, 30 let
České Budějovice
Telefon dívky
+420 723 800 411
Ověřeno

Madam Lusi, 30 let

České Budějovice

Základní informace dívky Madam Lusi

Jsem dominantní žena. Mám ráda a baví mě pestrost. Bdsm tu možnost dává. A mít před sebou muže, který mi leží u nožiček a poslouchá, se mi líbí a vzrušuje.

Je možné mnoho z Bdsm a perverz. Většina mužů, kteří nás navštíví nejsou Bi. Nebudou muset dělat Bi praktiky s mým partnerem. V takovém případě praktiky na intim partiích dělám pouze já. Ruční kontakt od partnera ale je. Při lekci, návštěvě, jsme vždy oba, tedy já 30 a můj dom. partner 48 + zájemce. Pokud hovor přijme partner a máš problém s ním mluvit, potom se nedá nic dělat. Jestli máš problém s mužem již v telefonu mluvit, potom nás neoslovuj. Na lekci se nedomluvíme. Taková lekce by byla špatná a o to zájem nemáme. Jsme solidní a totéž očekáváme. Chceme si lekci užít a také aby jsi si ji užil i Ty. Pokud jsi začátečník poznáš něco nového. Jiné zážitky, pocity, vzrušení a další.
Můžeme zapojit i naší komtesku 22,162,62,3.Stavi,honí,může oral i styk je možný.Může si tě i osedlat.Vše s ochranou.

Možné praktiky - nucená nahota, spoutání, zavěšování, dráždění prostaty, tvrdé vyhonění, dušení klínem Madam, svorky, vosk, výprask. Pán. anál i Strapon, můžeš být i v dámském - některé prádlo i půjčujeme, footfetish, podvazování penisu i varlat a různé trápení, piss, lízání kundičky i análku Madam až k jejímu orgasmu, psych. ponižování a další. Též možné extrémní praktiky za jiných podmínek - pán. análfist, foot anál, jehly, cévky, menzes.

Objednat na lekci minimálně den předem.

Výška
173 cm
Váha
65 kg
Velikost prsou
2
Jazyky
cbparbdsm@seznam.cz

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
✔ BDSM
✔ Bondage
Deep throat
Doprovod
Erotické masáže
Escort
Fisting
✔ Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
Masáž
✔ Masáž prostaty
✔ Masturbace
✔ Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
✔ Pervers
✔ Piss
✔ Připínák
✔ S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
dle dohody
Úterý
dle dohody
Středa
dle dohody
Čtvrtek
dle dohody
Pátek
dle dohody
Sobota
dle dohody
Neděle
dle dohody
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.