Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Masérka, 43 let
Ostrava
Telefon dívky
+420 728 927 770
Ověřeno

Masérka, 43 let

Ostrava

Základní informace dívky Masérka

Nabízím Vám profi antistresovou hluboce relaxační a erotickou masáž včetně intimních partií a zadečku. Jedná se o velmi příjemnou a hluboce relaxační techniku. Možnost také thajské olejové masáže za 1200 Kč. Sprcha je samozřejmostí před a po masáží. Pracovní doba dle domluvy. Objednávejte se telefonický min. hod předem. Pokud se na smluvený termín nemůžete dostavit, dejte mi prosím vědět, telefonicky nebo SMS. Pakliže pracuji a Vy se nemůžete dovolat – zavolejte prosím později.
Masáž provádím v rod. domečku na Sl. Ostravě. Nejedná se o privát. Osobně provádím také kosmetiku pro ženy a všechny druhy masáží včetně odblokování krční páteře. Tudíž se pánové nemusí obávat, že v případě zaparkování auta před domem někdo tuší, o jakou návštěvu se jedná. Masáž provádím lehce oblečená a dávám tím prostor Vaší fantazii.
1 hodina 700 Kč s ručním olejovým zakončením. Nově také možnost půl hodinové masáži za 500 Kč. Diskrétnost u mě je zaručená. Zkusíte a zamilujete si to. Budu Vás hladit a hýčkat si Vás. Skrytá čísla nezvedám a na SMS nereagují. Možnost platby také v poukázkach Flexi Pass a stravenkami.
Nově také možnost tejpování.

Výška
164 cm
Váha
neuvedeno
Velikost prsou
3
Jazyky
monii40@seznam.cz

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
BDSM
Bondage
Deep throat
Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
Fisting
Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
Masáž prostaty
Masturbace
Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
Připínák
S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
07:00 - 20:00
Úterý
07:00 - 20:00
Středa
07:00 - 20:00
Čtvrtek
07:00 - 20:00
Pátek
07:00 - 20:00
Sobota
07:00 - 20:00
Neděle
07:00 - 20:00
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.