Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Motýlek
Praha 4
Telefon do podniku
+420 722 783 098

Motýlek

Praha 4
Jazyky
pt.motylek@seznam.cz

Základní informace o privátu Motýlek

Ahoj, NEJSME PRIVÁT, jsme mladé sympatické slečny, které si rády užijí příjemné chvilky, relax a spousty dalších fajn věcí. Rády by jsme Vás pozvaly do našeho bytečku k nám do soukromí. Na příjemný a klidný relax na Praze 4, skvělá dostupnost z centra před barákem, je hned stanice metra Pražského povstání, zastávky metra a autobusů nebo autem zaparkuj přímo před domem. Nejdůležitějším je pro nás spokojenost klienta a samodřejmě taky diskrétnost, na kterou dbáme na 100 %. Budeme se těšit na Tvoji návštěvu. :)

Otevírací doba

Pondělí
NONSTOP
Úterý
NONSTOP
Středa
NONSTOP
Čtvrtek
NONSTOP
Pátek
NONSTOP
Sobota
NONSTOP
Neděle
NONSTOP

Dívky z privátu Motýlek

3
25 let
+420 722 783 098
Ověřeno
Praha 4
3
30 let
+420 731 810 104
Ověřeno
Praha 4
4
19 let
+420 731 810 104
Ověřeno
Praha 4
3
19 let
+420 731 810 104
Ověřeno
Praha 4
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.