Ilandra

Praha 2, Balbinova 206/16  
Tento podnik je také v kategorích: Erotické masáže
telefon
420  773  582  812
Řekni, že voláš z Bezpasaka.cz
Zavolej do podniku
Prohlédni si dívky z privátu
Jak jsou návštěvníci spokojeni?
Základní informace o mně
Poskytujeme nejsvůdnější erotické masáže v Praze. Náš tým tvrdě pracuje na tom, aby vycvičil nejžhavější masérku, aby našim zákazníkům poskytl nikdy předtím zkušenosti. Pražské erotické masáže jsou nejznámějšími službami v okolí. Náš tým vyjmenoval vysoce trénované erotické masérky, které vám poskytnou relaxační masáže. Kromě toho si můžete vybrat typ masáže, kterou chcete od Nuru masáže, yoni masáže, aqua masáže, lingam masáže, masáž eseje a další masáže.

Erotická masáž s pvky BDSM v Praze – Ilandra 
Vítejte v Ilandra Erotic Massage Prague, kde se specializujeme na poskytování dokonalé erotické masáže, kterou Praha nabízí. Od roku 2008 jsme hrdí na to, že našim váženým VIP klientům poskytujeme nejkrásnější a dobře vycvičené masážní dívky, které jsou k dispozici pro luxusní smyslné masáže v centru Prahy. Všechny dívky zvládly umění masáže tělo na tělo po absolvování odborného výcviku na mezinárodně uznávané výcvikové akademii. Můžete buď navštívit naše dámy na jedné z našich mnoha erotických masáží pražských lokalit, nebo zorganizovat návštěvu vašeho pražského hotelu nebo soukromého.

Vychutnejte si úžasné erotické masáže v naprostém soukromí

Masérka vás vezme do soukromí. Ujistěte se, že máte dostatek času k dosažení nejvíce svůdné potěšení zážitky. Místnost bude mít lehkou hudbu a vonné svíčky s tlumenými světly pro vytvoření dobrého prostředí. Masérka pak zahájí proceduru masáže a poskytne vám uspokojující smyslný zážitek. Pražské erotické masáže jsou to nejlepší, co v okolí můžete získat. Máme ty nejlepší holky, co za tebe dělají tu práci.
Vybavení podniku
  • Sprchy
Nabídka podniku
  • Masáže
Jazyky
Česky Anglicky
Kdy jsem k dispozici
Pondělí Dle dohody
Úterý Dle dohody
Středa Dle dohody
Čtvrtek Dle dohody
Pátek Dle dohody
Sobota Dle dohody
Neděle Dle dohody
Recenze a hodnocení:
0 z 5  
Hodnotilo 0 uživatelů

Dívky z privátu

×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky