Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Masáže Rozkoše v Brně

Brno, Hrozňatova 1430/14  
Tento podnik je také v kategorích: Erotické masáže
telefon
+420 778 005 101
Řekni, že voláš z Bezpasaka.cz
Zavolej do podniku
Prohlédni si dívky z privátu
Jak jsou návštěvníci spokojeni?
Základní informace o mně
Kdo jsme?

ÚPLNĚ NOVÝ MASÁŽNÍ SALON, pouze se dvěma plně vybavenými místnostmi s veškerým příslušenstvím, přímo v masážní místnosti. Předností je diskrétnost a velmi osobní přístup, který dělá z pobytu na masáži, mnohem lepší zážitek. Každému klientovi, poskytujeme zcela OSOBNÍ PŘÍSTUP & PÉČI, přesně podle jeho POTŘEB & PŘEDSTAV. Ceny odpovídají kvalitě a servisu, na kterém si dáváme záležet. Provozní doba je od 10 do 22 h, ale dle dohody je možný i jiný termín rezervace. Masérky, jsou u nás vybírány, podle podstatných kritérií, které muži mají zakotvené ve svém nitru. Proto je základem talent a jak vizuální, tak duševní předpoklady. Ale podstatnou složkou je rovněž školení, kterým procházejí a pouze tak si drží vysokou úroveň a znalost v UMĚNÍ ROZKOŠE. Masáže, které poskytujeme, jsou na principech TANTRY a sledují zvláště MUŽSKÉ POTŘEBY, současného aktivního a vytíženého muže. Soustředí se zvláště na POZORNOST & PŘÍSTUP, který je mu po celou dobu věnován. Proto, je důležité se před masáži svěřit masérce s PŘEDSTAVAMI a PŘÁNÍMI, které byste chtěli splnit. Masérka, je pak může zakomponovat do průběhu masáže. Po příchodu se nejdříve rozkoukáte a s masérkou projdete úvodním rozhovorem na seznámení. Pak teprve následuje sprchování a masáž… Masérka je na začátku masáže v SARONGU, který pak sundá a už se vám věnuje nahá. Obě těla jsou nahá a tím v dokonalé rovnováze. Na vás čeká příval VZRUŠUJÍCÍ ENERGIE, která vašemu tělu velmi prospěje a pročistí ho.DOPORUČUJEME vyzkoušet MASÁŽ ROZKOŠE, kde se více dozvíte o sobě a potřebách svého těla. Vyzkoušíte více stylů masáže a poznáte tak, co vám nejvíce vyhovuje.MasážeBASIC masáž

Tato masáž zahrnuje, postupné vzrušení za využití technik z Tantry a poznatků o mužském těle a jeho potřebách. Využívá bříška prstů pro jemné doteky, ale i nehty pro dráždivější způsoby stupňování rozkoše. Takto mapuje celé tělo, až se dostane do intimních míst. Tam se zaměřuje především na třísla, varlata, rozetu, perineum a v poslední fázi zvláště na přirození. Postupně se tak výrazně zvyšuje hladina vzrušení, která graduje až na samý VRCHOL ROZKOŠE.


Masáž ROZKOŠE

Navazuje na BASIC masáž. Více se zde však projevuje umění prvé ženskosti. Masáž je více HRAVÁ & DRÁŽDIVÁ ve svém provedení. Erotogenní zóny, které se v Basic masáži mapují, se zde více STYMULUJÍ & DRÁŽDÍ. Jde se více na hranu VZRUŠENÍ a balancuje se na ní v určitých INTERVALECH, pro ještě větší POTĚŠENÍ z ženského doteku. Využitím jemnosti, drsnosti i divokosti, je poskytován ve vlnách, mnohem HLUBŠÍ & VZRUŠIVĚJŠÍ PROŽITEK. Rovněž je součástí masáže ochutnávka Body to Body masáže a jiných technik.


BODY to BODY masáž

Tato masáž je zvláště dráždivá a to svým pojetím, kdy maximálně využíván dotek tělo na tělo. Při této masáži ucítíte postupně všechny ženské křivky na svém těle. Masáž tělo na tělo, je mnohem INTENZIVNĚJŚÍ & VZRUŠIVĚJŠÍ ve svém provedení, než jakákoliv jiná masáž, kterou jste zažili. Představte si, jak na vás masérka horkým olejem dráždí na intimním místech a pak ho roztírá po svém těle. Můžete jí samozřejmě pomoci… A takto ROZPÁLENÁ klouže svým nahým tělem po vašem a dotýká se všech koutů vaší MUŽNOSTI. Způsobí tak více NAPĚTÍ a ROZKOŠE, o které jste doposud jen snili. Každý kousek jejího těla, je dokonalým nástrojem vašeho VZRUŠENÍ.

Speciální masáže

Připravujeme speciální masáže zaměřené na specifické požadavky & přání. Můžete nám o ně psát [email protected] či volat na číslo.
Vybavení podniku
  • Bar
  • Klimatizace
  • SM studio
  • Sprchy
Nabídka podniku
  • Masáže
  • Topless
Jazyky
Česky Anglicky
Kdy jsem k dispozici
Pondělí 08:00-03:00
Úterý 08:00-03:00
Středa 08:00-03:00
Čtvrtek 08:00-03:00
Pátek 08:00-03:00
Sobota 08:00-03:00
Neděle 08:00-03:00
Recenze a hodnocení:
0 z 5  
Hodnotilo 0 uživatelů

Dívky z privátu

×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky