Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Switch Marie, 32 let
Praha 10, Na hroudě - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rimming privát
Telefon dívky
+420 608 895 315
Ověřeno

Switch Marie, 32 let

Praha 10, Na hroudě - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rimming privát

Základní informace dívky Switch Marie

Ahojky pánové. Jsem switch štíhlá, vysoká a zkušená kočička. Nabízím kompletní servis, miluji netradiční praktiky a krásné milování ve všech polohách. Jelikož jsem switch, mohu být vaše poslušná holčička nebo služtička, které budete nadávat či dávat různé příkazy, které budu poslušně plnit nebo můžu být vaše domina, přísná paní nebo učitelka, která bude rozkazovat Vám. Všechny role si užívám a dělají mi dobře, neváhejte se mi svěřit, mám ráda Vaše scénáře, které mě inspirují. Nestyďte se mi svěřit, se mnou není nic nemožné. Nabízím například tyto služby - erotické masáže podle vašeho přání - vyvrcholení rukou, pusinkou nebo sexíkem, neomezený počet vyvrcholení, lizání vašich varlat, lízání vašeho zadečku - luxusní rimming, piss - jednostranný i oboustranný, hluboký orálek až na doraz, pánský fisting, pánský anál připínacím údem, oddalování orgasmu, oboustanný anál oboustraným robertkem mě i Vám, ballbusting, facesitting, fetish, footfetish, elektrosex, clinic - vyšetření, klystýr, vosk, převleky, mám gumu, latex a krásné vysoké kozačky a jehly, vybavení na lehké SM - pouta, rákosky, plácačky, důtky, masky, kroužky na penis. V apartmánu máme k dispozici gynekologické křeslo a kříž na lehké SM praktiky. Je možný smyslný sex po telefonu za kredit. Pošlu vám svoje voňavé použité kalhotky v dopise za kredit. Diskrétnost je u nás samozřejmostí.  Nejsme privát, bydlíme zde jen my dvě. Předem mi jen zavolejte nebo napište na WhatsApp, SMS ne prosím. Těším se. Marie.
Orál bez ochrany, kaviár a krvavé SM praktiky neprovozuji!

Výška
177 cm
Váha
60 kg
Velikost prsou
2
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

✔ 69
✔ Anál
✔ BDSM
✔ Bondage
✔ Deep throat
Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
✔ Fisting
✔ Footfetish
✔ Klasika
✔ Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
✔ Masáž prostaty
✔ Masturbace
✔ Mužský anál
✔ Orál
Orál bez ochrany
✔ Pervers
✔ Piss
✔ Připínák
✔ S/M
✔ Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
09:00 - 22:00
Úterý
09:00 - 22:00
Středa
09:00 - 22:00
Čtvrtek
09:00 - 22:00
Pátek
09:00 - 22:00
Sobota
09:00 - 22:00
Neděle
09:00 - 22:00

Další dívky z Rimming privát

2
22 let
+420 608 895 315
Ověřeno
Praha 10
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.