Strap-on Lady, 24 let
Praha 1
Telefon dívky
+420 603 394 093
Ověřeno

Strap-on Lady, 24 let

Praha 1
Volat taxi

Využij smluvní TAXI a svez se k dívce s nižší nástupní
cenou a 23,90 Kč/za km. Heslo je VÝLET

Use service of this TAXI and take a ride to this girl
with lower starting price and 23.90 CZK/km. 
Password is "TRIP"

Volat taxi

K této dívce Tě doveze
+420 244 114 411
Taxi Praha

Základní informace dívky Strap-on Lady

Strap-on milenka pro tvou pánskou anální rozkoš

Máš rád pánský anál? Nebo tě jen láká tuto praktiku vyzkoušet a nemáš na to vhodný protějšek? Ať už pouhá masáž prostaty, či sladké anální prstění, dráždění menší efektivně tvarovanou anální hračkou či ručním dildem, nebo připínací penis průměrné velikosti. Rimming ti nenabídnu, ale ráda nabídnu dráždění, prstění, dildování, anální šukání.... Labužníky a milovníky nadrozměrných hraček ráda uspokojím třeba i fistingem. Něžně pomilovat, drsně ošukat, anebo perverzně zprznit.... Pomalu či rychle, jen drtek nebo klidně hodně.... Rozvibruji tvůj vzácný bod G k úžasnému několikanásobnému orgasmu. Gel, rukavičky, plug, dildo, erekční kroužky, připínací penis a mé kouzelné prstíky v kombinaci s mou krásnou štíhlou figurou a empatickým pohodovým přístupem.... Zážitek bývá velmi intenzivní a pokud budeš mít po chvilce dost, můžeme po pauzičce opět pokračovat nebo tě zabavím svou milou společností. Můžeme vše vylepšit erekčními kroužky, podvázáním, hand-jobem.... Též mohu společně strávený čas obohatit dle přání o erotickou masáž - více pouze po dohodě dle sympatií a seriózní nabídky. Domluva je nutná seriózní a zavčas, většinou alespoň den dopředu, tedy nahned přijet nemohu. Často měním svou lokaci, proto podle toho kde se zrovna vyskytuji, do 20km vzdálenosti ti přijedu i jen na hodinku, u vzdálenosti nad 20km jedině na 2 hodiny či déle. Čas můžeme využít různě, minuty nepočítám ;) Zavolej a užij si bez zábran tu nejlepší rozkoš od zkušené strap-on milovnice ;) Nepiš sms, reaguji pouze na hovory, tak zavolej v běžnou inteligentní denní hodinu 603 394 093 a já se budu těšit na společné erotické zlobení ;) Služby neposkytuji zdarma, bližší info při zavolání. Pokud se ti zrovna nedaří dovolat, zkus to o něco později znovu.

Výška
167 cm
Váha
47 kg
Velikost prsou
1
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
✔ BDSM
Bondage
Deep throat
✔ Doprovod
✔ Erotické masáže
✔ Escort
Fisting
✔ Footfetish
✔ Klasika
Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
✔ Masáž prostaty
✔ Masturbace
✔ Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
✔ Připínák
✔ S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
dle dohody
Úterý
dle dohody
Středa
dle dohody
Čtvrtek
dle dohody
Pátek
dle dohody
Sobota
dle dohody
Neděle
dle dohody
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.