Pomoz nám vylepšit naše služby, aby ti co nejvíce vyhovovaly. Chtěl bys vidět víc žhavých fotek než ostatní? Odpověz nám na 2 otázky... 

Valerie, 38 let
Brno, Osová - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rozpalující masáže
Telefon dívky
+420 778 722 667
Ověřeno

Valerie, 38 let

Brno, Osová - Zobrazit na mapě
Dívka z privátu Rozpalující masáže

Základní informace dívky Valerie

Vítám Tě na mém profilu a těším se na společné příjemnosti. Přijď za mnou pro skvělé erotické nažhavení. Osvěžím Tě velmi milým přivítáním, nápoji zdarma, abys byl připraven na příval ŽHAVÉ EROTIKY, která Tě bude čekat.

Vidíš moje fotografie, jsem blondýna, s velkými ňadry č. 4, usměvavá a nažhavená na masáž Tvé chlouby. Jako masérka jsem navíc patřičně náruživá a taky dost vzdychající a slovně podporující Tvé vyvrcholení. Pokud to chceš zažít opravdu dokonale, vyzkoušej mou náruč. Ráda uslyším, co Tě na masážích láká a jak bych ji měla pro Tebe nejlépe udělat. Každá moje masáž je originální a šitá na míru Tvým představám. Při masáži jsem NAHÁ, pro tvé potěšení a okořenění požitku všech tvých smyslů. Mé ladné křivky, taky velmi podporují Tvé vzrušení a jejich pohyby maximalizují požitek z VYVRCHOLENÍ.

Vybrat si můžeš délku i obsah masáže individuálně. Doporučuji min. 1 h, která může být poprvé zasvěcovací masáží s ochutnávkou doteků či s variantou ROZETA, která je velmi populární. Ostatní je vždy už na osobní domluvě, před masáží. Dopřát si můžeš mě, popř. na objednání předem i dvě masérky, to bude ještě dráždivější zážitek. Masáže je možné zpestřit i v kombinaci s VÍŘIVKOU nebo SAUNOU a ještě více se uvolnit a zahnat stres. Dokáži aktivovat EROTOGENNÍ ZÓNY a probudit tvou vnitřní SEXUÁLNÍ ENERGII. Zvláště mám ráda masáže s jemnými doteky na svém těle a hrátky s Tvou chloubou, kde mohu využít celé své umění k PROBUZENÍ všech tvých SMYSLŮ.

Jsem snadno a rychle dostupná jak městskou dopravou a také z D1 sjezd VÝSTAVIŠTĚ.
Těším se VALERIE 778722667, termín dle dohody, Brno, Bohunice - kousek od CAMPUSU, parkování je hned vedle.

Ověřené foto

Výška
170 cm
Váha
65 kg
Velikost prsou
4
Jazyky
dotekovemasaze@seznam.cz

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
BDSM
Bondage
Deep throat
Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
Fisting
Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
Masáž prostaty
Masturbace
Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
Připínák
S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
NONSTOP
Úterý
NONSTOP
Středa
NONSTOP
Čtvrtek
NONSTOP
Pátek
NONSTOP
Sobota
NONSTOP
Neděle
NONSTOP

Další dívky z Rozpalující masáže

10
35 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
4
23 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
8
38 let
+420 778 722 667
Ověřeno
Brno
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.